Příspěvky uživatele - 230.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odumírá kůra na jabloni, 24.7.2023
Pravda, že se to asi razantně zhoršilo během posledních pár týdnů veder a sucha. Díky za rady, pokusím se dělat, co se dá.
Odumírá kůra na jabloni, 24.7.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, co mohu dělat (jestli vůbec něco lze dělat) s tím, co mi děje na kůře jabloně. Na podzím jsem to zamazal balzámem, proto je to zabarveno do šeda.
Automatický naviják hadice, 13.6.2023
Kdyby náhodou někdo řešil podobný problém, doplním aktuální svou zkušenost. Měl jsem možnost vyzkoušet si asi 2 měsíce používaný Parkside a úplně nový Karcher. Karcher vypadá dost dobře, krásně vše funguje. Zato ten Lidl fakt nechci. Sice vypadá... celý příspěvek >
Automatický naviják hadice, 7.6.2023
Dobrý den všem, uvažuji o koupi automatického navijáku hadice. Nechci nějaký neznačkový Parkside a podobné značky. Zaujal mě například Karcher, snad i Gardena. Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo s podobným pomocníkem do zahrady zkušenosti nebo... celý příspěvek >
Ruční postřikovač, 12.5.2023
Jsem rád, že jsem nedal na radu se Sanytolem nebo nepropadnul panice, že neumím seřídit trysku na postřikovači za 140 korun :-)
Ruční postřikovač, 11.5.2023
Tak mi Solo 402 přišel, musím s čistým svědomím říct, že je to úplně o něčem jiném, než ty postřikovače na stovku či dvě. Díky za tip těm, kteří mi ho dali.
Ruční postřikovač, 10.5.2023
Díky za zkušenosti. SOLO 402 už mám objednaný, věřím, že bude OK.
Ruční postřikovač, 10.5.2023
Seřídit trysku? Aha, díky za radu 
Pachový odpuzovač, 9.5.2023
To jste mě nepotěšil...
Ruční postřikovač, 9.5.2023
Mám objednáno, jsem na něj zvědavý
Pachový odpuzovač, 9.5.2023
Dobrý den, rád bych uskutečnil nějakou ochranu proti zvěři, pravděpodobně srnkám. Mám na chatě u lesa několik mladších ovocných stromků a keřů a spodní větvičky mi vždycky z jara něco okousá. Jednou jsem zahlídnul, jak se mi po zahradě potuluje... celý příspěvek >
Ruční postřikovač, 9.5.2023
Přesně po tomto jsem se díval, tváří se jako profi a cena je přijatelná. Recenze taky většinou pozitivní. Díky za tip.
Ruční postřikovač, 9.5.2023
Pravda je, že tyhle rozprašovače rozprašují perfektně. ale já bych raději něco s tlakováním :-)
Ruční postřikovač, 5.5.2023
Dobrý den všem. Chci koupit ruční postřikovat max 2l. Už mám dva a s žádným nejsem spokojen, ani u jednoho nejde nastavit tryska tak, aby to pěkně rozprašovalo či mlžilo. Buď to prská velké kapky nebo to dělá takový kužel, kde rozprašuje po obvodu a... celý příspěvek >
Africká fialka coby albín, 21.7.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den vše, omlouvám se za dotaz, který se týká pokojovky, takže mimo téma, ale třeba někdo bude vědět. Máme v práci namnožené africké fialky a několik rostlinek má téměř bílé listy - viz foto. Měl by někdo tip, co může rostlinkám chybět nebo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika