Příspěvky uživatele - 176.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úhyn nosnic, 14.3.2014
Ocet do vody na pití pro slepice- není tím ohrožena pevnost skořápek vajec? Je to kyselé a po kyselé stravě - např. kysané zelí mají slepicetento problém. 
Jakou napaječku slepicím, 12.9.2013
Už jsem vyhodila druhou napaječku pozinkovaný kbelík- vzdy propouštěla asi po dvou letech v místě napájení vodu- letovaný spoj. Jakou máte zkušenost s plstovýma -  v nabídce je s bajonet em, co to je?asi zaklapnutí do drážek? Prosím poraďte... celý příspěvek >
Tipala, 12.8.2013 Obsahuje fotku
jh
Tipala, 12.8.2013
Tipala 12.8.2013 Již Morava Mikulovsko
Zálivka česneku a cibule, 27.7.2013
mohu zasadit na podzim česnek původ Španělsko? 
Švestka domácí - choroba?, 5.1.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, na podzim jsem si zasadil další nové stromečky švestky domácí a chci se zeptat, jestli ta popraskáná kůra viz. foto není příznakem nějaké choroby. Stromky jsem již takto zakoupil. Děkuji za rady a komentáře. Vladimír.
Samojed - chovatelské stanice, 30.11.2012
Mám tři dny apenzella - fenku, ten postřeh na samojeda, který z nudy zdrhá a dáví slepice se na ni hodí, ujala jsem se jí ze soucitu- chtěli ji dát utratit, ale teď si nevím rady - zlikvidovala dveře a okenní rámy, dvůr je malý, takže opravdu každá... celý příspěvek >
Topend plus, 28.10.2012 Obsahuje fotku
Davide, já jsem si tuto odrůdu Topend Plus již zarezervoval v nedalekém Poysdorfu (Rakousko) v ovocné školce. Objednal jsem si 10 ks a příští týden je zasadím. Mají je na podnožích Wavit. V loni je měli hned vyprodané, tak jsem si je letos... celý příspěvek >
Albizia, 9.7.2012
Zdravím, právě jsem objednala asi metrový stromek Albizie a nevím, zda v zimě nezmrzne, má někdo zkušenost - více let z jižní Moravy?  Jak bych měla postupovat  . Díky Květa
Včely vylézající ze země, 15.4.2012
včel je málo, jsou maximálně potřebné a užitečné, poraďte se s včelařem ve svém okolí, snad by je mohl odchytit nebo dá jinou radu. 
Leskora, 20.7.2011
Na podzim jsme nasadili meruňku Leskora, která se krásně ujala, po jarním řezu roste jak šílená. Výhony jsou 1m a víc.Můžeme udělat letní řez, když ještě nemá rok? Všude se píše, že se to dělá až ve druhém roce. Nebo máme ty dlouhé výhony nechat -... celý příspěvek >
Postřik proti monilióze, 17.4.2011
Po dnešní obhlídce našeho meruňkového sadu (lokalita Kobylí na Mor.) musím konstatovat, že cca 5% letorostů je chyceno monoliovým úžehem květů. Všechny stromy jsem stříkal 2x Baycorem. Díval jsem se i k sousedům, kteří ničím nestříkají a jejich... celý příspěvek >
Je toto moniliový úžeh?, 12.4.2011
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký by byl scénář v případě, že bych vloni napadené letorosty moniliovým úžehem květů nevyřezal/nevystříhal, ale v tomto roce bych provedl pouze postřik proti této chorobě (Baycor). Děkuji za případnou odpověď nebo... celý příspěvek >
Je toto moniliový úžeh?, 30.3.2011
Já už jsem to dnes zastříkal. Lokalita Kobylí. Použil jsem Baycor 25 WP. Také jsem původně uvažoval o víkendu, ale ta předpověď mě nějak nepřesvědčila.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika