Příspěvky uživatele - 218.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o pojmenování rostliny, 8.7.2012
přes zimu ho můžete pěstovat i doma 
Jak pak se jmenuje tato trvalka?, 1.7.2012 Obsahuje fotku
prosím kdo mi pomůže určit tuto květinu - mívá i bílý květ a dost se rozrůstá... poradíte -díky
Copak je to za keřík, 26.6.2012 Obsahuje fotku
prosím kdo mi poradí co to roste za keřík - děkuji
Žlutá květina, 25.6.2012
u nás jí říkáme nocenka - protože vykvéta večer a kvete v noci
Cizokrajný strom kvetoucí, 23.6.2012
tak jsem našla po dlouhém hledání název Protiha vzpřímená, Tecoma stans zjistila jsem, že se dají koupit u nás i semena ,ale stromek nebo keř nelze venku u nás přezimovat.
Košatění oleandru, 22.6.2012 Obsahuje fotku
já bych ty sazenice zastřihla nad dvěma listy a rozvětvil by se ale jestli by vyrazil ze země to asi ne - mě tedy aspoň takto malý ze země nikdy nevyrazil, ale po zakrácení měl víc výhonů. Já jsem letos musela oleandry všechny zastřihnout těsně nad... celý příspěvek >
Cizokrajný strom kvetoucí, 22.6.2012
prosím jak se jmenuje tento kvetoucí strom - připadá mi do trubačovitých - nebo se mýlím?kvete v Řecku- děkuji za pomoc
Chamaedorea...?, 21.6.2012
já bych ji uřízla a nechala zakořenit - takto je opravdu nevzhledná ,mám ji také ale pěknou košatou
Neznámá rostlina - bezkvětá, 18.6.2012
bude to begonie je jich moc druhů - jistě se stane, že časem i vykvete
Jak se jmenuje, 3.6.2012
nějaká modrá lilie
Zasazené cynie a astry chřadnou, 3.6.2012
pokud koupím sadbu v zahradnictví každoročně mají tu nemoc- začnou odumírat od kořenů a chřadnou... letos jsem si zasela sama a rostou a jsou pěkné/obojí/ - nevím tedy čím to je
Nevíte prosím, co je to za rostlinu?, 3.6.2012
je to lopatkovec
Převislé muškáty, 3.6.2012
jde o to čím hnojíte - nejlepší je kristalon - květ pak nasadí hodně na květ
Kytky do truhlíků, 2.6.2012
balzamíny růžové  lobelky fialové muškáty zonále nebo královské
Jak nejlepe uskladnit redkvicky?, 2.6.2012
ředkvičky je nejlepší sít postupně, aby postupně dorustaly a pochutnal sis na čerstvých - stejně ti nevydrží dlouho i když je dáš do vlhkého sklepa. nejlepší je během dvou-tří dnů je spotřebovat - pak už jsou gumové a nejsou dobré - ještě tak v... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika