Příspěvky uživatele - 178.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je kos škůdce?, 11.6.2013
Není, protože za normálnch okolností neškodí. Jako člověk. Jsou ale situace, kdy se škůdcem stane. Na zahradě u domu se "můj" kos věnuje pouze zbytkům na kompostu. Zeleninu a jahody nechává na pokoji. Na další zahradě, kterou mám jinde, musím... celý příspěvek >
Čím (ne)popisovat štítky, 9.6.2013
Štítek (který vidíte na fotce) je právě z lamely ze staré žaluzie. Na přečtení vyrytého nápisu bych musel mít lepší zrak, tak asi zůstanu u fixů.... Zaujal mě "lakový popisovač". Je světlostálý, nerozpustný, otěruvzdorný a měl by odolát teplotám do... celý příspěvek >
Kdy po zasazení začne broskvoň rašit?, 9.6.2013
Aktualizace. Broskvoň, o kterou v tomto tématu šlo, se už krásně zelená. Trvalo jí to od zasazení 6 týdnů. Děkuji všem za odpověď. Pozn.: Stejnou obavu jsem měl u lísky. Ta obrazila dokonce až po dvou měsících po zasazení. Většina větviček i přes... celý příspěvek >
Čím (ne)popisovat štítky, 9.6.2013 Obsahuje fotku
Dva roky po sobě jsem udělal stejnou chybu: Štítky jsem popsal fixem, který vám v papírnictví prodají jako "zaručeně trvalý". Jmenuje se Centropen Permanent . Za 14 dní vypadá nápis jako na obrázku. Dokonalý zmizík. Nedávno jsem zkusil čínský fix (4... celý příspěvek >
Kdy po zasazení začne broskvoň rašit?, 1.5.2013
Dobrý den, před měsícem jsme zasadili Fair Haven, koupenou v zahradnictví, a stále neraší. Dřevo není suché, ale nejsou vůbec patrné pupeny. Je ještě šance nebo je to začátek konce? Děkuji.
Bilé zbarvení kaprů, 24.4.2012
Zdravim, zkuste se taky zaměřit na přítok vody, a kupte si hypermangan, je potřeby vypustit a vystřítak a opláchnout folii v rybníčku. Hlavně žádným způsobem plíseň ryb nestírat neodstraňovat, dále na dno rybníčku navozte jíl nebo troch hlíny... celý příspěvek >
Přehled selektivních herbicidů a výpočty nákladů, 8.4.2012
Děkuji za užitečný seznam herbicidů. To přesně jsem hledal. Většina z nás to ocení!
Odrůdy meruněk, 29.10.2011
Chuť se nedá srovnávat? Tedy, která z nich je lepší?
Jak zabránit prorůstání kořenů maliníku k sousedovi?, 26.9.2011
Dobrý den, budu sázet maliníky blízko plotu se sousední zahradou. Slyšel jsem, že prorůstání kořenů k sousedovi lze zabránit zakopáním plechů podél plotu. Plech ale časem zreziví. Myslíte, že bych mohl použít asfaltovou lepenku? Děkuji.
Pták loví ryby z jezírka, 18.7.2011
Dobrý den, potřebuji poradit jak odehnat velkého ptáka od jezírka. Dnes jsem zahlídl černobílého ptáka s červenýma nohama a červeným zobákem jak sedí u jezírka a loví ryby. Bohužel než jsem ho stačil odehnat vylovil mi skoro všechny... nemáte nekdo... celý příspěvek >
Záhadná rostlina, 26.4.2011
Děkuji Vám za odpověď.
Záhadná rostlina, 26.4.2011
Myslíte, že je to slunečnice?   ... Přiznávám, že to tak vypadá..
Záhadná rostlina, 26.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, záhada je to jen pro mě, neboť v tomto stadiu rostlinu nepoznávám, ale jsem si jist, že většina z vás ji pozná. Můžete mi prozradit o jakou rostlinu se jedná? Děkuji.
Afrikány, 30.3.2011
zkuste, chodit v noci s baterkou a sypat sůl(trochu brutalní a nechutné, ale,jak účinné!),a zahradku zalevat až ráno, můžete skusit navlhčit nejaké místo jako past a tam je pak likvidovat u mne to zabralo(je to boj na delsi dobu ale vyplatí se)
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 24.5.2010
Nymbursko. Moje první broskvoň (RH) a je celá napadená.... Stříhat nic nebudu, protože jí teprve vyrůstají první větvičky a pak by nebylo z čeho růst.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika