Příspěvky uživatele - 33.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fotky jezírek a filtrací, 25.9.2020 Obsahuje fotku
dobrý den, neumím vložit nový dotaz, proto přidávám takto.Nevíte prosím někdo, co mohlo způsobit zfialovění jezírka. Okolo jezírka je pouze skalník, břečťan a ozdobnice. Ve vodě leknín bílý. Rybičky žijí, ale nejsou skoro vidět. Děkuji za případné... celý příspěvek >
Jíl v bazénu, 22.6.2019
Dobrý večer, prosím o radu, při stavbě bazénu se při konečných úpravách dostal do bazénu jíl, nemůžeme se ho zbavit vysáváním vysavačem (ne automatickým), Co s tím? Vždycky to vypadá, že už je to dobré, ale pototm se to zase objeví, tím vysáváním se... celý příspěvek >
CD k bazenu Azuro V7, 29.4.2019
dobrý den, zadejte si normálně do vyhledávače "manuál ke stavbě bazénu V 7"" a vyjede podrobný postup.
Choroby paprik, 3.8.2017 Obsahuje fotku
zkušerní pěstitelé, zahrádkáři, taky prosím o radu, zda někdo nepozná, kdo nebo co si pochutnává na paprikách. Děkuji za odpověď
Paprikám usychají vrcholky, 2.6.2017
děkuji moc. Jarmila
Paprikám usychají vrcholky, 2.6.2017 Obsahuje fotku
ještě zkusím další fotku
Paprikám usychají vrcholky, 2.6.2017 Obsahuje fotku
pane Vladimíre, prosím o pomoooc, včera jsem zjistila na 1 paprice takové bílé čárky (molice to asi nejsou, ty znám)  a dnes už je to 7 rostlinkách a navíc asi i mšice, Prosím poraďte čím oboje ošetřit. Díky Jarmil
Paprikám usychají vrcholky, 2.6.2017
škůdci na paprikách
Česká rajčata, 24.5.2017
Pane Vladimíre, děkuji za odpověď, jdu vyštipovat v paždí. Jarmila
Česká rajčata, 24.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, jsem laik co se týká pěstování rajčat, zkusila jsem z rajčat,  která mi chutnala, vypěstovat ze semínek sazeničky - jsou to rajčata na větvičce průměrná velikost (větší než cherry)  holandská. Mohl by mi někdo říct, zda jsou to... celý příspěvek >
Jak se zbavit přesličky, 4.5.2017
svatá pravda, já ji mám ve skleníku, nový substrát, vloni pohnojeno kobylincem, tak nevím, jak se mi tam dostala.
Výsadba do skleníku, 7.4.2017
děkuji za odpověď
Výsadba do skleníku, 7.4.2017
Na vaši otázku odpovídat nebudu, protože to nevím, ale zajímalo by mne, jak veliké máte ta rajčata z výsevu, nemohla byste jsem umístit aspoň jednu fotku, letos jsem to zkusia vysít rajčata a papriky a mám pořád takové nítěnky, nevím, kde dělám... celý příspěvek >
Divoké kachny v jezírku, 24.5.2013
Jo, to odletí, ale jakmile odejdu a přijdu se podívat třeba za hodinu, už tam zase sedí.Třeba takhle za den 3x.
Divoké kachny v jezírku, 24.5.2013
Dobrý den, vím že můj dotaz se netýká přímo čistoty jezírek apod., ale nevím kde se mám zeptat. Každý rok v tuto dobu obhlíží párek divokých kachen moje malé okrasné jezírko, ale vždycky se chvilku pokocháme a oni odletí, letos je to jiné, nechtějí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika