Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semenáč ořešáku - první plody, 3.12.2018
Nemám žádný roubovaný ořešák a jsem nadmíru spokojený.Kolemjdoucí kluci mi sdělují, že mám nejlepší polopapírák z celého okolí a také množství dalších "kočovných sadařů" to potvrzuje.Vysel jsem jeho semena na pole a tam je rovněž plno zájemců s... celý příspěvek >
Hádanka, 23.9.2018
Pardon,"probírce" a dám si příště na "režii" tabletu víc pozor. AB
Hádanka, 23.9.2018
Tipují do 70 kg.Kvůli drastické prohlídce, kterou nelze pominout.AB
Odrůda Admiral, 21.9.2018
Obdiv sklidil Admiràl u mě tím, že hned po výsadbě odkvete a zarodí min.2 plody, dokonce v nepříliš vhodném místě.Jeden rok to byla jediná úroda jablek vůbec, což kvitují s povděkem. Květy jiných jabloní zmrzly.26-ka jí sedí. AB
Mulcovanie / Korene, 14.9.2018
Ano, nejde o jeden rok, to je krátká doba.U jabloní jsem nejednou (od r.1961) rušil zàkrskovou stěnu s tím, že ponechám nejlepší odrůdu jako vysokokmen.U jabloní vždy po přihrnutí kypré ornice ušlechtilá odrůda zakořenila do dvou let.Záleží také... celý příspěvek >
Mulcovanie / Korene, 12.9.2018
Překrýt půdou by šlo, záleží na tom, jak vysoko je místo štěpení, aby nezakořenila do půdy také navštěpovaná odrůda.To by se stal ze zákrsku vysokokmen. AB
Gloster, 12.9.2018
Mám podobné poznatky s Glosterem, letos zklamal na celou čáru, ale nejen on.Moc záleží na místě, kde je vysázen.Jakou odrůdou ho hodláte nahradit? AB
Postřik dronem, 11.9.2018
Hudba budoucnosti.Nejen postřiky, ale i řez a sběr ovoce by to chtělo...
Sousedův břečťan, 30.8.2018
Pokud chce někdo řešit sousedské vztahy použitím herbicidů nebo jinými podobnými prostředky, pak je to podrazàctví a ohrožování rostlin v sousedství vůbec.Nemàm co dodat...
Sousedův břečťan, 30.8.2018
Zákoníky s paragrafy nikdo nečte a převážně všechno visí na sousedech jak své problémy řeší.Nedávno mně soused zazdil třetinu okna s požehnáním stav.úřadu.Je to prý v toleranci.Moje námitky s použitím paragrafu o "vydržení"neobstály. Ryba hnije od... celý příspěvek >
Refraktometr na měření kvasu, 20.8.2018
Bečka s těsnicí sponou je bezesporu nejlepším "trikem",ke kterému kromě spolehlivého utěsnění vlastně nic nepotřebujete.Jen svoje chuťové buňky.U některých kvasů (např.hrušek)je to potřeba častější, aby nedošlo ke zlomení v ocet.V dnešním teplu nic... celý příspěvek >
Naložené třešně - třešňovice, 8.8.2018
Tuším a myslím, že to slabá 35% vodka neustàla v soutěži s množstvím uvolněného třešňového moštu.Nakládám do 4l sklenice višně se 400g cukru a zalévám je 1l slivovicí 52%. Po 6 týdnech je griotka výborná, zbylé víšně nevyhazují, dodám na... celý příspěvek >
Mantet, 21.7.2018
Domníval jsem se, že mám rovněž odrůdu Mantet.Moje odrůda také právě teď dozrává, liší se však od zobrazených snímků tím, že má nafialovělý závoj, který u vašich Mantetů postrádám.Je to chuťovka a nevím dodnes, jak ji nazvat.
Popraskaná kôra na hruške, 16.7.2018
Mám letitou stěnu hrušní na kdouli MA.Většina kmínků má rovněž praskliny na kmínku převážně na jižní straně.Některé odrůdy tím ale ve stejných podmínkách netrpí! Praskliny jsou zaceleny a stromky rodí, letos nadmíru. Přestal jsem prasklinám věnovat... celý příspěvek >
Kordia je nepřekonaná, 16.6.2018
Když ony ty třešničky dozrávají průběžně v rozpětí 7 týdnů a dát je k degustaci v konzumní zralosti by bylo dost náročné.Ale dobrý nápad! Kordia (Těchlovická II) je pro mě také třešňový skvost, že kterého mám vyzkoušenu i pálenku.A i ta šla na odbyt!... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika