Příspěvky uživatele - 247.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Znesie Magnolia Grandiflora a Javor Dlanolisty stanoviste s priamym slnkom?, 8.7.2016
Máme dvojí javory, co se podobají těm na vaší fotce, jedny mají světle zelené až žluté listy a ty na sluníčku vyloženě trpí, bylo to i v návodu, že chtějí stín, ale vhodné místo ve stínu pro ně nemám, tak jsou na slunku. No a druhé mají listy červené... celý příspěvek >
Thůje nebo jiný jehličnan do květináče, 7.7.2016
Blbost to není, máme kolem domu cca 10 květináčů s jehličnany, z toho tak půlka jsou různé zeravy, Jestli chcete aby to moc nerostlo do výšky, tak zkuste nějaký takový ten co roste do koule. Ale zeravy stejně udržíte v libovolné velikosti či tvaru... celý příspěvek >
Co to je?, 30.6.2016
Mustang Forte?..No, kdybyste si přečetl návod, tak jste si ten postřik mohl ušetřit.
Co to je?, 30.6.2016
Selektivni herbicid nepomáhá...a jaký jste použil?
Náhrada za jalovec, 25.6.2016
Jenom jestli ze sebe nedelate Mateje. Bych si tipnul i kdyz z fotky jde prd poznat o jaky jalovec jde, ze ty jalovce nemaji ze rzi hrusek nic spolecneho.
Ukončení růstu výhonů, 25.6.2016
Zkuste prihnojit, hlavne dusikem. Nekdy se pak rust obnovi, ale je to bez zaruky. To vite priroda.
Světlušky 2016, 25.6.2016
Štěstí přeje připraveným...štěstí přeje lenochům a nemakačenkům. Letos jsem neposekal dva metry široký a padesát metrů dlouhý pás trávy za plotem, tak tam vyrostla metr a půl vysoká trávolebeda, do které se stáhli zřejmě broučci ze širokadaleka, je... celý příspěvek >
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 23.6.2016
Jestli stačí "kupte nektarinku a saďte" - nevíte-li nic víc o pěstování, pak to nestačí...připomeňme si časovou osu, o které se bavíme, třeba u řezu. Je červen 2016, nákup bude říjen-listopad 2016 nebo snad lépe březen 2017, v té době bude i první... celý příspěvek >
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 21.6.2016
pro začátek by Vám doporučil broskvoň,nektarinky jsou na pěstování náročnější...co je to za blábol, jak náročnější? Jak prospěje pěstování broskve k tomu abych získal zkušenosti k pěstování nektarinky? Jiří FM, to jsem zvědav, jak tuto radu... celý příspěvek >
Zahrada ve svahu 40°, 19.6.2016
vysadili v břehu, aby byl co nejméně náročný na údržbu....nejméně náročné by bylo, kdybyste to tam nechal bujet. . Proč to vůbec sekáte když se vám do toho nechce a stejně pro tu část nemáte žádné využití?
Popínavé růže na oblouku, 9.6.2016
Tak nějak, základem byl ohnutý lískový prut. To popnul ten přísavník a pak i ta růže, a teď už to asi drží tak nějak samo.
Sekačka na dosekání v okrasné zahradě, 9.6.2016 Obsahuje fotku
Mi se osvědčil nástroj dle obrázku. Do pravé ruky vemu kosák, na levou natáhnu rukavici...
Popínavé růže na oblouku, 9.6.2016 Obsahuje fotku
Hádanka: Z čeho je oblouk, po kterém se pnou kytky na přiloženém obrázku?
Habr a jabloně, 9.6.2016
Co myslíte, kdo sem píše? Je to plno vědců, kteří pěstují jabloně a habry 3 metry od sebe a sledují georadarem jak jim rostou kořeny? No ale jestli tu ti vědci jsou, tak by jistě potřebovali vědět, jak velké budou ty habry a jak velké ty jabloně.... celý příspěvek >
Terenní úpravy, 8.6.2016
nechci zbytečně navíc platit za práci...před časem jsem řešil něco podobného na přibližně stejné ploše. Specializované firmy teda fakt nevěděli co by za to chtěli, ale nakonec jsem se domluvil s člověkem se sousedství, co má políčko a starý traktor,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika