Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Medovníčky, 15.9.2008
Myslím, že původ těchto slivoní těžko někdo zjistí.  Uvědomme si, že semenáče např. Durancie, stejně jako třeba Wangheimovy se hojně používaly - vlastně dodnes používají - jako podnože pod pravé švestky. Durancie bezpochyby není nikterak... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 15.9.2008
Jenže hobby markety fungují zároveň jako jakási výuková střediska kutilů. Většina amatérů s moderními stroji a nástroji dřív nepřišla do styku a s vystaveným zbožím a jeho návody se tam teprve seznamuje. Ženy mohou potvrdit, jak dlouho se jejich... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 15.9.2008
Pominu-li trochu bezduchou (ale možná účinnou) reklamu v TV i v novinách, lze v prodejně MO vidět určité detaily, které zřejmě účinkují. 1. Prodávají se tam věci, které se nekupují každý den a málokdo má současně více výrobků z více... celý příspěvek >
rybíz, angrešt, 15.9.2008
Na podzim je doba výsadby prostokořených keřů i stromků vhodná, spolu s jarní dokonce jediná možná.
I toto je Mountfield, 15.9.2008
Nelze považovat jako důkaz kvality firmy skutečnost, že jsem něco koupil a ono mi to fungovalo.    Podobně, jako nelze tvrdit, že letadla jisté africké společnosti jsou bezpečná, neboť jsem s nimi jednou letěl a bezpečně jsme... celý příspěvek >
Svestka ryngle, 14.9.2008
Asi dírkovitost listů  - houbová choroba, jen zřídka působí větší škody. 
Rozdíl mezi švestkou a slívou, 14.9.2008
Švestka má typický švestkovitý - podlouhlý - tvar, pevnou dužinu a odlučitelnou pecku. Slívy mají měkší dužinu a rozmanité tvary - i kulaté. Tak si aspoň myslím. Pološvestka bude nejspíš něco mezi tím.
základy pod skleník, 12.9.2008
Jakých škůdců?   Škůdci Vám do skleníku vlétnou oknem, nebudou se hrabat pod základy. 
Použití textilní fólie pod kůrou, 12.9.2008
S tou rozpustností to není úplně jednoznačné. Některá granulovaná hnojiva obsahují balastní nosič, ze kterého se postupně uvolňují. Zbytek granule se pak rozpadne v půdě. Obsahem některých hnojiv je taky vápenec nebo dolomit. Ten se sice taky... celý příspěvek >
krysy a podobna havet, 12.9.2008
Pokud mi něco okusovalo na zahradě stromky a keříky, byly to (podle stop v zimě) vždy zajíci nebo srny.    Potkani se drží v místech, kde mají co žrát (tím nemyslím stromky a keře), ve sklepích kolem odpadků kanálů atd. Že by okusovali... celý příspěvek >
Mám se pustit do údržby zahrady nebo to raději vzdát?, 12.9.2008
To, co píše pan Z. je beze zbytku pravda. Problém je, jak najít genius loci, když jste s tím dosud měla málo společného.    Můj příběh byl následující. Chalupu se zahradou jsme s matkou zdědili a ona ji chtěla prodat. Nebavilo mě... celý příspěvek >
Mám se pustit do údržby zahrady nebo to raději vzdát?, 12.9.2008
Poklud Vás zahrada nebaví a její návštěva je pro Vás noční můrou, tak se jí zbavte. Jestli ji máte ráda, líbí se Vám taková jaká je, tak si jí užívejte. Postupem času si ji možná sama začnete upravovat a zkrášlovat - a navíc Vás to začne i... celý příspěvek >
Brouk v jezírku, 12.9.2008
Potápník je jakýsi indikátor docela čisté vody. Nebude-li se mu tam líbit, asi Vám uletí. Zahradní jezírko obvykle není ideální zimoviště.
ošetření a hnojení před zimou, 12.9.2008
Taky v zimě stromy nerozmazluju. Když odněkud odhrabu sníh, přihodím ho pod stromky.
Určení jablek, 11.9.2008
Žádné z vyfocených jablek nemá tak výrazné rysy, abych si o něm troufnul říci "je to bezpečně tato odrůda".
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika