Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost broskvoně 2024, 17:51
Po kadeřavosti na lístcích prozatím ani stopa. 
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 15:48 Obsahuje fotku
První plody Pinkcotu po 7 letech, to nebude optimální sorta k Poděbradům. Jinak perfektní fotky, Marku. 400 metrů u Náchoda je to samé, co má Petr z H. u Brna, ale tam se opožděné kvetení výhodně doplňuje s polohou stromů na kopci. Někdo tady sháněl... celý příspěvek >
Rouby jabloně, 12:20
Mohu nějaké rouby poskytnout, mistře Bieglere. Heliodor a Opál budou na stromech už asi dost narašené, ale mám tady čerstvě koupené a nenarašené stromky Mac Intoshe a Parmény zlaté. Tak než na špatných místech začnou živořit, tak by z nich nějaký ten... celý příspěvek >
Počasí 2024, 10:03
Díky za pěkný příspěvek i s citátem panu PP. Mně stejně připadá, že to teplo pokračuje už od začátku února. Nějaké ty poklesy teplot pod nulu v březnu jsou normální. Na Křemešnické vrchovině bude samozřejmě větší zima, než tady v nížině. Co se proti... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 9:50
V úterý údajná nejnižší teplota pro zdejší oblast 0,5°C, což by odpovídalo rannímu 1°C na teploměrech. Nadmořskou výšku a polohu pána na Náchodsku neznám, ale rozdíl se stejnou nadmořskou výškou zde a na Osoblažsku, respektive za rohem na Opavsku u... celý příspěvek >
Počasí 2024, 25.3.2024 Obsahuje fotku
Jak jste spokojeni s počasím? Báječné jaro? 
Broskyne 2024, 25.3.2024 Obsahuje fotku
Jak jste na tom, pane Petere pe.? Ze zvonkovitých odrůd měla u mě nejkrásnější a největší květy pravá, nikoliv ta druhá falešná Springtime. Další v pořadí ve kráse zvonkovitých květů je Snow Queen. 
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 25.3.2024
Zítřejší předpovídaná nula snad žádné větší škody nezpůsobí. Co se týče stopek, tak podobně dlouhé jako Vanillacot je má u mě ještě pranýřované Bebeco. Stromek Vanillacotu je na tom podobně jako minulý rok po mrazech. Květy na pohled vypadají dobře,... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 24.3.2024
Delší stopky má Bebeco a San Castrese. Farhial nekvete až tak pozdně jako třeba Farbuz, ten bude možná rekordman. Zard použili ve Veselé u Piešťan ke vzniku Barbory a Vesprimy.
Plodomorka hrušková (Contarinia pyrivora), 24.3.2024
Nezapomeňte na plodomorku. Včera jsem dával první postřik na poupata starým Decisem a zároveň Talentem proti rzi hrušňové. 
Broskyne 2024, 24.3.2024 Obsahuje fotku
Budu hodně zvědavý, co se vyklube z broskvoně Diana. Jednu jsem si kdysi objednal ze zahradnictví na Zázvorce, ale "nějakým zázrakem" se z ní stala FM3. Tato druhá má první předpoklad a to miskovité květy, i když se uváděly v pomologiích i květy... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 24.3.2024 Obsahuje fotku
Co se týče pozdního kvetení, tak velmi nadějně vypadá Buzrlův Farbuz, který bude možná vůbec nejpozdnější v rašení i kvetení. Vše foceno 22.3. 2024. Pokud jde o postřikovač, používám v současné době aku vapku s hadicí do belíku.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 24.3.2024
Farbaly a Fardao mám bohužel falešné. Jinak dobrý postřeh, Martine. Květy na stromku i roubu mají podobně dlouhé stopky, stejně jako např. Thyrinthos.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 23.3.2024
Kontakt jsem vám poslal. Samozřejmě ho pošlu i Jirkovi z Poděbrad. Nevím, proč některé odrůdy náhle zmizí z prodeje. Farhial mně minulý rok vymrzl až na jeden plod. Nečekejte žádnou Leskoru, VP, Bergeron atd. Jedná se pravděpodobně o sladkou,... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 21.3.2024 Obsahuje fotku
...a mráz pálil.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika