Příspěvky uživatele - 107.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2013), 12.5.2013
Dobrý den, pane Mirku, něco podobného se mi stalo letos na jednom tažni Festivalného a Ajvazu ve skleníku, asi po třech dnech jsem našla na zemi pod dřevem velkou housenku, šla ven a mám po záhadě.Může to být jedna z možností i u Vás.Květa.
Grace Star, 10.5.2013
Dobrý den, prosím,jaké máte zkušenosti s opylením této odrůdy? Pár odrůd třešní mám, s těmi jsem spokojená, ale chvíli porovnávám Grace Star na G5 a Sylvii na G5,obě vysazené 2010,obě kvetou od 2011 a obě jsou prý samosprašné.I když jsem letos běhala... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 30.3.2013
Hrozen je střední velikosti - kolem 200g a bobule také střední velikosti, chruplavá,v polovině září už byla velmi sladká.Problém s Nerem nemám, ničím nestříkám, ale není to objektivní, protože révu chrání stěna a kousek krytiny ze střechy.
Co vaše réva? (2013), 30.3.2013
Zdravím, jsem skoro v 500 m, Nero u jižní stěny nám dozrává koncem srpna.Tereza mi na svahu třikrát vymrzla až k zemi, i když byla chráněna nakopčenou zeminou a chvojím, tak šla..už je místo ní Somerset Seedless.
Co vaše réva? (2012), 31.12.2012
Dobrý den, zajímalo by mě, jaké odrůdy upřednostňujete, co se týká chuti.Je jasné, že každá odrůda má své pro i proti, že někdo nefandí ovocné chuti, že když pořádně vyzrají, jsou výborné všechny, apod. Jde mi jen o to, která je pro vás ta nej... celý příspěvek >
Třešeň Rainier, 22.10.2012
Zdravím, přispěji taky  "troškou do mlýna". O tomhle padlí sice nic nevím, ale Rainer jsem koupila na jaře, už dost vzrostlý strom, kupodivu se ujal hezky a přírůstky byly i 70 cm. Soused má už starou třešen, která je neudržovaná... celý příspěvek >
Eszter?, 15.10.2012
Zdravím Vás, mně po tři roky vymrzala až k zemi, přitom měla silné vyzrálé tažně, ale jsem dost vysoko,450m. Mému známému rodí hezky, nevymrzá a chuťově je prý výborná.Ovšem ten ji pěstuje u Prostějova, kde jsou vlídnější podmínky.
Co vaše réva? (2012), 28.9.2012
Pane Mirku, děkuji za odpověď.Mně také po dva roky vymrzla až k zemi, tak šla do skleníku, ale ani tam se jí nechce kvést.Uvidím na jaře, jinak ji přeroubuji.
Co vaše réva? (2012), 28.9.2012
Dobrý den, prosím, máte někdo zkušenosti s odrůdou Velika od pana Knížka?  Děkuji.
Štepenie revy za zelena - ako na to?, 24.6.2012 Obsahuje fotku
.. a do třetice..roubuji zelené do zeleného, do rozštěpu..Květa
Štepenie revy za zelena - ako na to?, 24.6.2012 Obsahuje fotku
..a ještě..na pásku dávám kolíček na prádlo  ..ale roste to..Květa
Štepenie revy za zelena - ako na to?, 24.6.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, já to letos poprvé zkoušela podle zdejších rad a opravdu se to ujalo... měla jsem takovou radost, že teď roubuju a roubuju pánové, díky Za zelena - přesný popis najdete v podobném vláknu.Jen dodám, že jistotu, zda se to chytne -... celý příspěvek >
Vypěstování pravokořenných sazenic s hotovým kmínkem, 20.2.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, nejsem odbornice, ale hřížení jsem provedla takto.V květnu jsem zasadila pravokořenou sazenici a jeden její šlahoun jsem dala do větší nádoby.Šlahoun jsem odstřihla, až když bylo vidět dobré prokořenění v nádobě a zasadila na nové místo.V... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika