Příspěvky uživatele - 148.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Češete nebo ještě čekáte, 8.10.2012
Mam neobranny uz len jeden vysokokmen Jonatanok (cca 70kg), a este jeden strom odrody, Boikovo obrovske. Neviem ci niekto pozna, no normalne vaham ci vôbec nejake obrat, nakolko uz mam malo prepraviek, a chut je podpriemerna. Ak mate nahodou... celý příspěvek >
Co právě sklízíte v r. 2012?, 28.9.2012
Dobry den pan Fiala, mozete uviest aka je to odroda hrusky?
Co právě sklízíte v r. 2012?, 28.9.2012
Dobry den, nemate niekto osvedcenu metodu ako zistim ze uz su Jonathany spravne vyzrete, a ze je ten spravny cas na zber? Plody su uz pekne vyfarbene do cervena, tak neviem no. (420mnm). Alebo to je tak ze cim neskôr, tym lepsie?
Umiestnenie ovocnych stromov, 21.9.2012
Dakujem, obavy mam len s toho ci mo to za 10-15 rokov neprerastie cez hlavu. Mam este otazku: Je 3m od plota, dostatocna vzialenost od plota pre mm106? 
Nejchutnější odrůdy jabloní - jaké to jsou?, 21.9.2012
To hej, priplatit si treba, ale ze by ako uz bolo spominane uviedli aspon podnoz, to ich ani nenapadne.
Umiestnenie ovocnych stromov, 20.9.2012 Obsahuje fotku
Dobry den, spekulujem nad umiestnenim 2 ks jabloni na mm106, do nizsie prilozeneho planiku. Prvu by som umiestnil cca 3 metre od spodneho plotu, a asi 5 metrov od jabloni. Druhu by som chcel niekde medzi ceresnu a slivku, no takisto nie v rade... celý příspěvek >
Redlove, 18.9.2012
Tomu sa hovori vychovny rez!  Dakujem, za foto.  Skoda podobne fotky nie su aj v katalogu, aby mali ludia jasno v tom, co ich po rozbaleni caka.
Teleskopicka tyc na zber ovocia - aspon 5 m dlha, 18.9.2012
Ked tak pozeram na tu tyc, tak myslim ze nebude pasovat na kadejaky zberac, a bahco zberac ovocia nevyraba. Ja jablka ktore su vysoko oberam z kvalitneho trojdielneho rebrika, a na tie ktore su velmi nedostupne, sa vyignorujem, a pockam kym... celý příspěvek >
Teleskopicka tyc na zber ovocia - aspon 5 m dlha, 17.9.2012
Co som videl, tak takuto teleskopicku nasadu dlzky okolo 5-6 m ponuka firma Bahco, no za dost tazke peniaze (v podstate ako vsetko). Gardena ma v ponuke kratsiu, no myslim ze zberat ovocie vo vyske viac ako 5-6 metrov (vyska ruk+vyska nasady), uz... celý příspěvek >
Neznama jablon, 16.9.2012 Obsahuje fotku
Skusim pridat dalsie foto.
Sieberz - katalog, 16.9.2012
Co sa tyka fotomontaze, tak mam oba katalogy pred sebou, a mam tam problem nieco najst, co neni fotomontaz. A preto ze takto zavadzaju, ani od jedneho si nic neobjednam. 
Neznama jablon, 15.9.2012
Skusim sa opytat takto, podla vzhladu mi to pripada na Coxovu renetu, myslite ze by to mohlo byt ono?
Co vysadit za česnek?, 13.9.2012
Je to blbost, v hypermarkete sa predava činsky cesnak, co je v porovnani s českym, v podstate neporovnatelne.
Meruňka z pecky, 12.9.2012
Je to mozne, mam to odskusane, minuleho roku som takto do riadku zahrabal cca 20 kôstok, skoro vsetky na jar vypucali, a rastli dalej. No ako presne hlboko neviem (niekde som to v clanku videl), no z môjho pokusu dedukujem, ze s toho netreba... celý příspěvek >
Prorůstání vijanů, 11.9.2012
Ano ja som to pri jednej odrode pozoroval, konkretne to bola Jarguš F1. Dost mi to liezlo na nervy, no vystipoval som ich, pripadne zastrihaval.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika