Příspěvky uživatele - 148.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivka - vychovny rez, 7.11.2012
Myslite ze by som mal k narovnaniu, pouzit este jeden kôl? Alebo ako ho mam narovnat? Aj ked to tak mozno vyzera, tak stromcek skrteni nie je, lebo je priviazany velmi elastickym snurkom.
Slivka - vychovny rez, 7.11.2012
Zdravim pan Wimpi, aka je podla vas vyhoda v ponechani dlhsieho terminalu, s tymi dvoma pahylcekmi naviac, oproti radikalnejsiemu skrateniu ? Dakujem vopred vsetkym za vecne postrehy, mam este niekolko stromcekov, kde si nie som pri... celý příspěvek >
Slivka - vychovny rez, 7.11.2012
Zdravim vas pan Rony, nebude vyhonok z tej kratkej vetvicky v pravo, zase vytvarat letorast ktory bude konkurovat terminalu? Do vsetkych stran od tohto stromceka mam dost miesta, a tak by som chcel aby slivka rastla pekne do sirky. Inak vdaka
Slivka - vychovny rez, 7.11.2012 Obsahuje fotku
Dobry den, tak ma napadlo ze uz teraz si dobre premyslim, co a ako budem na buduci rok rezat. Urobil som nejake fotky mladej slivky, zasadenej v jari, ktrou som sice po vysadbe zastrihol, no viac casu na nejaky letny rez a pod., nebolo. (ako... celý příspěvek >
Angrešt - řízkování, 6.11.2012
Tak ma napadlo, ci uspesnost nebude zavisiet aj od mnozenej odrody. Mozno niektore zakorenuju lepsie, a ine horsie...
Angrešt - řízkování, 5.11.2012
Ja som ho skusal viackrat rezkovat, a mate pravdu, zakorenuje podstatne horsie ako ribezle. Preto som od toho upustil a mnozil som ho potapanim. Najnovsie skusam vrublovanie do josty, tesne nad zemou. (josta u mna rastie velmi bujne na kazdom... celý příspěvek >
Využití vylisované jablečné drti, 4.11.2012
Ja ju davam do kompostu.
Kdy sázet víno?, 25.10.2012
DObra poznamka, len tu bola rec o spôsoboch zapestovania kmienku. Rez na hlavu sa pouziva dodnes, väcsinou v podnozovych viniciach. Nevyhody su hlavne v tom ze sa tazsie prevadzaju zelene prace, a v podstate skoro vsetky ukony.
Bystrická slivka, 24.10.2012
Myslim ze ano, moje bystricke slivky maju takisto trny.
Kdy sázet víno?, 24.10.2012
Dakujem za vysvetlenie vasej skusenosti. Mam pred sebou knihu Rukovet vinare ktoru napisali Kraus, Hubacek a Ackermann, oni odporucaju klasicky spôsob zapestovania sadenice, myslim ze keby bol vhodnejsi spôsob ten vas, tak by na to boli prisli.
Kdy sázet víno?, 23.10.2012
Dobry den, beriem ze vychadzate z vlastnej skusenosti, no ked ma sadenica napr. 8-10 ocka, tak ich vsetky ponechate rast?
Třešeň a meruňka na stejném stromě, 20.10.2012
Ja som bol doteraz o tom presvedceny tiez. No odkedy ma Pan Fiala presvedcil fotkou, kde boli hrusky a jablka na jednom strome, tak uz radsej nepisem nic. :)
Slunéčka - co to dělají?, 19.10.2012
Presne to iste sa deje aj u mna. Preco, neviem.
Kdy sázet víno?, 9.10.2012
Je mozne sadit aj v jeseni aj v jari.  Len pripomeniem, ze dost podstatny je vyber odrody. PS: A nesadi sa vino, ale vinič (réva). ;)
Češete nebo ještě čekáte, 8.10.2012
Dakujem, skusim ich niekolko vysusit. A mate pravdu, chutove su nic moc, sice tohto roku mam vela inych jablk, tak som este z boikovho obrovskeho neochutnal ani jeden plod. Asi ho v najblizsich rokoch vytnem, a nahradim napriklad vami... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika