Příspěvky uživatele - 238.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojení slivoní na list, 1.5.2014
Dobrý den! chtěl bych se zeptat kolegové, jakým hnojivem a v jaké fázi růstu provádíte hnojení na list. Díky za odpověd. Honza z Vysočiy
Bramborový sud, 16.2.2014
:D :D Photoshop umí zázraky, tomuto se přece nedá věřit, leda že by to byl azázračná odrůda od Starkla :) Honza z Vysočiny
Chuchvalce nažek, 28.1.2014
To je sice fajn pane Stando, ale na to sem se neptal, kdy se semínkasbírají :) potřebuji spíš vědět něco o stratifikaci a následném výsevu. Honza z Vysočiny
Chuchvalce nažek, 28.1.2014
Dobrý den! Máte někdo konkrétní zkušenosti s rozmnožováním javoru klenu a mléče a jasanu ztepilého? dali by se z jasanu zbírat nažky ještě teď? Díky, Honza z Vysočiny
Staré odrůdy jabloní, 13.12.2013
dobrý večer :) považuji se za "mladého pěstitele", neb 35 járů mi ještě neumožnilo získat všechny znalosti o pěstování ovocných stromů. A můžu zde uvést, že zkušennosti z posledních let a také moje nadmořská výška, mne stále více ovlivňují ve výběru... celý příspěvek >
Domácí velkoplodá - jak se bráníte Šarce (PPV), 22.11.2013
dobrý večer :)... přátelé, teď trošku odbočím, ale chtěl bych se zeptat, zda někdo nemá informace o tom, jak je to s povolováním pěstovnání GMO odrůdy Honey Sweet? Honza z Vysočiny
Lipnická švestka, 7.10.2013
Wimpi, taky sem hned ráno dva kousky objednal  místo mám a uvidím, jak se bude odrůdě dařit na Vysočině v 500 m.n.m. A když ne, tak půjde...  jen mi nedošel potvrzovací email o objednávce, tak uvidíme, co a jak.  A vzkaz pro... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 7.10.2013
Dost mi ta Lipnická švestka připomíná odrůdu Vlaška. Ať už kolmým nasedáním větví, hustou korunou, tvarem plodů, utvářením stopky plodu, Zajímal by mne ještě květ a jak chutná. Soudím tak na zákkladě dvou fotek, neměl sem možnost si prohlédnout strom... celý příspěvek >
Identifikacia odrody I, 23.8.2013
to byla reakce na první dotaz 
Identifikacia odrody I, 23.8.2013
Řekl bych, že je to čačanská lepotica.
Sklizene malé cibulky - možno opět zasadit?, 27.7.2013
Tak pak dejte vědět, jak vám cibule rostla. Já jsem si vysel nějakou předloni ze semínka a menší cibulky jsem chtěl použít jako sazečku. Byů jsem pak překvapen, že více než polovina cibulí mi nadalší rok vykvetla a nebylo z nich nic. Nevíněkdo, čím... celý příspěvek >
Co je to za živočichy v jezírku?, 23.6.2013
Dobrý den! Řekl bych takhle na dálku od oka, že je to buchanka obecná, drobný korýšek. Honza z Vysočiny
Postrik proti pilatce, 31.5.2013
zdravím z Vysočiny! Tak sem to byl zhodnotit v sadu, napadení stejné jako vždy, to znamená vysoké, jsem zvědav, kolik plůdků se udrží, předchozí roky bez úrody švestek očividněneměly na výskyt pilatky žádný vliv... na čem se jen ty potvory množí? že... celý příspěvek >
Prasklý kmen u třešně, 29.5.2013
zdravím Petra z Pardubic! Zdá se ti ten Arbokol lepší než jiné balzámy na stromy? vydrží třeba víc nebo je po něm hojení lepší? pooužívám jak balzám tak pryskyřici. Honza z Vysočiny
"Nádor" na kořenech, 16.4.2013
Zdravím:) to jste moc nepotěšili... je to stromek od firmy Kohaplant a byl zakoupen u nás ve vsi od pojízného pordejce. Na kořeny nebylo vidět, byly obaleny černou fólií. Je vidět, že se snaží proodat, co jde, nebo to balil uplnej mantinel...... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika