Příspěvky uživatele - 167.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalové čerpadlo, 2.4.2013
já bych ho měl v garáži určitě nebo alespoň pod střechou.Není izolované a když bude někde, kde je tepleji než teď venku, bude se i lépe startovat. Navíc konstrukce není ze žádného hrubého materiálu, tak to prorezaví venku raz dva, pokud chcete... celý příspěvek >
Rajčata se příliš vytahují, 2.4.2013
níže máte debatu vytáhlé sazenice a milion dalších podobných
Kalové čerpadlo, 2.4.2013
zdravím, takové nebo podobné máme u dobrovolných hasičů, nemám data po ruce, dále máme i na elektřinu HCP Pump BF 21AP,400V ale při záplavách bývají často výpadky napětí, tak doporučuji benzínové, nám slouží dobře, ale museli jsme dokoupit... celý příspěvek >
Účinnost domácí vodárny, 30.3.2013
zdravím, zkuste natlakovat na 2 bary jestli se to nezlepší o nějaký litr, já mám malou vodárnu, tak to nemohu srovnat, mě vyteče 8 litrů a spíná.Ale to mám tuším 30 litrů nádobu.Nenajde se někdo kdo má 80 litrů s vakem, aby dal své údaje o množství... celý příspěvek >
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 30.3.2013
zdar pilaři, jak se dá poštelovat mazání lišty u HQ 455 e ranger?Nebyl by návod nebo fotka?díky tonda
Redeni slepicince pro pouziti na list, 20.3.2013
Nechci filozofovat, ale dle mého skromného úsudku to bude hodně záležet na složení stravy, jelikož každá věc se jinak tráví a když se podíváte na slepičinec, tak je každý jiný,jindy pevný jindy vodňatý.Bude to ale síla jak tak nebo onak, protože... celý příspěvek >
Hargrand, 28.5.2011
Zdravím, dovolujisi upozornit, že Vesnu jsem měl již po roce 1991, ještě když byla vedena pod číslem VS 27/8, ne 09/12, což byla Vegama-plodná, ale nechutná sorta, co plodila i tehdy, dyž nic moc nebylo.Vesna je oproti ní vynikající, velká, kulatá s... celý příspěvek >
Lejuna, Lerosa, Lemeda, Lenova, Kompakta, 28.5.2011
Zdravím, co se týče chuti a plodnosti, nebyla by na tom špatně asi žádná z nich. Lemeda je skutečně dobrá, sladká, plodná, leskora taky, ale vadí mi tam skoro u všech větší náchylnost k moniliové spále a úmrtnost na apoplexii byla taky poměrně... celý příspěvek >
Broskvoně - Catherina?, 9.4.2011
Polohu máte dobrou, osobně velmi doporučuju tuhle odrůdu, v mrazech dost odolná a nutno nechat dobře vyzrát, zraje cca 10 dní po Redhavnu. Mám ji ve stč. kraji, taky cca 265 m.n.m. Plodí každoročně a dobře, s výjimkou lonského roku, kdy v zimě... celý příspěvek >
Bergeron je nejlepší, 1.3.2011
No, nedá mi to, musím k tomu pouze dodat že pokud se týče chuti, je na tom Bergeron skutečně výborně, ale veliká slabost odrůdy je náchylnost k monilioznímu úžehu, nutno dost pohlídat postřiky, ne každý rok díky tomu dobře plodí.
Řez zasázené broskve, 27.10.2010
Dobrý den, řezal bych až zjara, začátkem dubna, jelikož po podzimním řezu by mohl stromek přes zimu vyschnout. Na jaro je hluboké zkrácení nutné, jelikož se musí srovnat poměr kořenů a korunky, aby stromek měl dobrý start. Pokud by jste čekal pvní... celý příspěvek >
Broskvomandloň na trhu chybí, 29.8.2010
Příčinou nedostatku BM semených podnoží je nedostatek osiva, výhradním dodavatelem byla Seva Valtice, ne každý rok se urodilo.
Kříženec broskvoňmandloň, 29.8.2010
Máte pravdu, populace broskvomandloní BM VA 1 je zančně heterogenní, což je dáno třemi rodičovskými komponenty, protzo se ve školkařství opříliš nepoužívá, je velice nevyrovnaná, některé semenáče jsou dobře vzrůstné, jiné spíše poléhavé, hůře... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika