Příspěvky uživatele - 167.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aký pilník na brúsenie retaze na dolmas 420 sc, 13.4.2013 Obsahuje fotku
na liště máte rozměry napsány a podle tabulek si najdete pilník,nejspíš 4,8 pokud jste koupil lištu 325"
Studené pařeniště - jakou zeleninu pěstujete prosím?, 12.4.2013
Zdravím, si dejte aspoň jednu řadu hnoje na šířku rýče, když není čas to zaorat celé, papriky to ocení, popř.rajčata, můžete zasadit i okurky a nechat je šplhat mimo, ať vám to pařeniště nazaplní a dekl sundáte.
Materiál (typ dřeva) na nezastřešenou dřevěnou terasu, 12.4.2013
Volil bych dřevo a to s nej. obsahem pryskyřice, modřín,borovice, sosna. Plast je pro ty, co jim pohled na pvc nevadí... každého věc.Ale ještě jsem neviděl pvc trámy, takže železo a pvc, takže nakonec taky údržba o železo...
Závlaha - aplikace tekutých hnojiv, 11.4.2013
tak promiň,zkusit to můžeš, samozřejmě... já jen kolik vyteče vody než to změříš a doladíš.
Závlaha - aplikace tekutých hnojiv, 11.4.2013
průtok zahradní hadice budeš měřit odtečením vody do sudu za minutu? při poklesu tlaku ti to nasaje míň nebo nic a jsme u jádra problému, co s promočenou, ale nepohnojenou zahradou a jak budeš vědět kde to zrovna hnojilo a kde né, nápad dobrý,... celý příspěvek >
Darling po zime ide na sucho, 11.4.2013
tak pokud to vidíte tak, že vodu spínáte kohoutkem na vodu, tak čerpadlo se zásobníkem vody je jedna z variant, ponorka taky vleze do vrtu, pokud nejste spokojen s vodárnou, mohu se podívat po netu a něco doporučit.Každý podzim ale musíte vodu... celý příspěvek >
Závlaha - aplikace tekutých hnojiv, 11.4.2013
video pěkné, ale nepoužitelné, 0,2% roztok je na zahradní hadici utopie a z injekční stříkačky už úplná blbost. Každá stříkačka jde jinak, stáří,výrobce... takže přisávání taky jiné a výpočet? Riskujete spálení hnojivem, přehnojení.Myslím, že... celý příspěvek >
Darling po zime ide na sucho, 8.4.2013
pokud tam přes léto pobýváte často a využíváte studnu i na pitnou vodu, tak zauvažujte nad darlingem do domu, aby byl více chráněný, jinak na zalévání květin a trávníku vám postačí ponorka, spustíte do vrtu a napojíte hadici, při potřebě vody, jen... celý příspěvek >
Jakou sekačku z těchto tří favoritů?, 7.4.2013
já osobně hondu, stigu neznám, a al-ko se mi špatně vryla do mozku jako hobby, které většinou nejde opravit... možná jsou už jinde, ale už si to u mne pohnojili, stiga tam má tušim hliníkové kola... což je dobré
Motorovy olej Bobor, 7.4.2013
kupte doporučený olej sae30 od Bridges nebo jiné známé firmy a máte to, do číny bych taky nešel, oni vyrobí všechno a kvalitu známe, že?..za rok se dozvíme že recyklovali fritovací oleje, tak jak před léty místo zubní pasty tlačili vápno... tak... celý příspěvek >
Darling po zime ide na sucho, 7.4.2013
pro něho možná a na první pohled nebude zastáncem darlingů, ale ponorek..
Darling po zime ide na sucho, 7.4.2013
Máte na konci koš? Čerpadla umí i samy nasát, když voda spadne bez zalití, ikdyž jsou sací. A jakou máte růru, že do ni vidíte, že je tam hladina? Těsní ta růra?Když se změnil zvuk, tak byla hladina stále na stejné výšce? Mne při změně zvuku začne... celý příspěvek >
Co mohu nebo nemohu sázet po česneku?, 3.4.2013
Troufnu si odhadnout, že nepěstujete jenom česnek, tak ho střídejte a sázejte na stejné místo co druhý rok po předchozím prohnojení a pěstování něčeho jiného.Po česneku česnek se nemá, že je země zbavená živin pro tu samou rostlinu, my někdy kolem... celý příspěvek >
Kalové čerpadlo, 2.4.2013
tak řezné nože má elektrická kalovka, tady se musíte spolehnout na sací koš a 25 mm pevné částice vám to sežere... a koš čistit, když se přicpe slámou a podobně
Kalové čerpadlo, 2.4.2013
ten hecht je o třídu níže co se výkonu týče a hlavně to není kalovka ale na znečištěnou vodu... cena je lepší ale tazatel potřebuje čerpat i seno a hnůj... teď nevím, jestli to má sekací nože nebo ta elektrická
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika