Příspěvky uživatele - 97.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtim klacky, 23.10.2013
To nevypadá špatně. Já nadrtím do kýble, vysypu na asfalt a do dvou dnů, když je sluníčko, to je suchý a můžu házet přímo do sklepa. Ale pro chalupáře, kde není beton nebo asfalt je tohle ideální řešení.
Tuning pily, 11.10.2013
Ano, to je vyloženě k motorovým pilám důležité - zmetkové tlakové hadice :-)) Mě se líbí, jak si "pepík" se zahnojenýma holinama a sotva dodělanou základkou myslí a nakonec tomu i sá věří, že vymyslel něco mnohem lepšího než konstruktér, který to... celý příspěvek >
Tuning pily, 10.10.2013
Tak větší hloupost jsem snad ještě neslyšel, a že už jsem toho slyšel... No, kdo chce kam, pomozme mu tam.
O jaký druh thuje se jedná?, 10.9.2013
Neznám přesný název, ale myslím, že je to stejný druh, který mám doma v počtu asi 60 kusů. Kupoval jsem asi před 12ti roky dvouleté sazeničky. Loni jsem zkracoval ze 3 metrů na 160 cm, protože už to nešlo stříhat. Majitel, od kterého jsem sazenice... celý příspěvek >
Renovace křesla, 10.9.2013
Foto neposkytnu, protože už ho nemáme, ale pokud se pamatuju, tak tam bylo našité plátno tunelem na spodní a horní šprincli.
Jak poznám zralý meloun ve skleníku?, 9.8.2013
Díky za nějaké indicie. Odrůdu bych mohl zjistit na pytlíku od semínek, ten mám schovaný (odpoledne kouknu), ale bude mi to k ničemu, protože nemám tušení, kdy se začal tvořit plod. Prostě to byla muchlanina listí, a když jsem to začal porovnávat,... celý příspěvek >
Bazén bez elektřiny, 9.8.2013
To je zajímavý, že táta má na chalupě bazén bez elektriky 25 let. Vykopal díru, vybetonoval, prvních 10 let tam sypal modrou skalici, pak už nic. Zjistil, že než kupovat chemii, tak je lepší to vypustit do potoka a znovu naplnit. Jednou dvakrát... celý příspěvek >
Jak poznám zralý meloun ve skleníku?, 9.8.2013
Ahojky všem, kdo sem chodí radit. Prvním rokem jsem letos zkusil jen tak z hecu zasít meloun vodní (semínka koupena v obchodě). Na jaře jsem ho zasadil vedle salátovek do skleníku nepočítaje, že z něj vůbec něco bude. A ejhle, jeden už má asi 25 cm,... celý příspěvek >
Slad - pálení, 8.4.2013
Zřejmě jsi nechtěl napsat přímo slivovice, ale prostě pálenka. Mnoho laiků jakékoli pálence říká slivovice, ale ta je opravdu pouze z čistých švestek - slív. V tom případě ano, dá se to přepálit. Jak to bude pitný je otázkou, ale standartně lze... celý příspěvek >
Postřik trávy a plevele pod thůjemi, 27.9.2012
To je sice pravda, ale nedoporučoval bych to. Stačí pár kapek a thuje jsou pryč. A to doslova. Dost těžko je budete chránit před postřikem. Rozprášený aerosol lítá vzduchem, stačí malý větřík a můžete kupovat nové stromky.
Zapach, aky som necakal, 11.9.2012
Jestli jsem to dobře pochopil, tak jsi dal bazén přímo na trávu, která zetlela. Budeš muset počkat až se vzkřísí a přestane smrdět, nebo stáhnout skrejvku a bazén dát na hlínu pod ní.
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 11.9.2012
Jak to pročítám, tak to asi příští rok zkusím taky. Letos jsem si koupil - v supermarketu - pytlík semínek a nevylezlo ani jedno, potvory.
Výběr sekačky - srovnání, 10.9.2012
Já bych šel do té stigy s BS550E. To co tady mele Jani je blbost, ten motor na to stačí. Na slovensku maj asi trávu sycenou rumunským železem, tak musej používat silnější motory. Vůbec ho neposlouchej, řekl bych, že má v salaši maximálně rezatou... celý příspěvek >
Pro travní sekačku do Polska?, 10.9.2012
No, když budete srovnávat jen výkon, záběr a podobně, tak vám cena i u nás bude kolísat v rozmezí 10t, ale když porovnáte přesně stejnou sekačku, (výrobce, typ,), tak zjistíte, že to v Polsku vyjde levněji o 3-5 stovek, k tomu cesta na nákup, v... celý příspěvek >
Motory, 16.5.2012
Já mám doma Hecht s hliníkovým šasím a už bych do ničeho jiného nešel. Spolehlivá, kvalitní a pohodlná. Mám sice jiný typ, ale vybíral jsem skoro 4 měsíce. Řešil všemožné parametry, recenze, diskuze a rady a vybral si tu, která mi přišla nejlepší.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika