Příspěvky uživatele - 176.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obří masitá rajčata, 9.4.2013
Letos zkouším Delicious a Býčí srdce to mám už několikátý rok. Měla jsem ještě velké masité žluté, ale nezapamatovala jsem si odrůdu a z keříkových Pavlínu a Dulcia.
Paprika amy, 9.4.2013
Také mám v místnosti asi 18 stupňů, ale za ty roky jsem si všimla, že pokud svítí 2-3 dny sluníčko tak znatelně povyrostou to při žádném přisvětlování nedocílíte. Podle obrázku jsou vaše sazenice dost silné a při těch teplotách i otužilé a ven půjdou... celý příspěvek >
Paprika amy, 9.4.2013
Taky se mi zdají sazenice letos menší, ale myslím, že chtějí trochu víc sluníčka. Nebojte se ony to doženou.
Jak na pěstování petržele?, 9.4.2013
sever okresu BK ale už jsem rozsypala trochu dřevěného popela na sníh ať tomu pomůžu.
Jak na pěstování petržele?, 9.4.2013
Měla by ještě vyklíčit, někdo seje petržel na podzim a taky vyklíčí. Zakryjte netkanou textilií a pokud bude teplo tak do čtrnácti dnů bude venku. U nás ještě leží sníh a o nějakém setí petžele nebo čehokoliv si můžu nechat zdát. Ale pokud se zaseje... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 7.4.2013
Ty truhlíkové Venus mám spolus Vilmou a Aztekem spíš pro oko do nádob. Měla jsem před pár roky žluté tyčkové rajče bylo dost velké mělo míň plodů a zrálo asi uprostřed sezóny polorané nebo polopozdní, některé plody byly opravdu obří. Bohužel jsem... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 6.4.2013
Včera jsem našla mezi osivem žlutou Dulcii tak jsem ji nasela letos se mi nepodařilo sehnat tak snad to ještě dožene. Pěstuje někdo žlutá nebo oranžová rajčata Orange Banana Venus do truhlíků Strawbery Orange ty mám letos ze žlutých a oranžových... celý příspěvek >
Borovicové jehličí jako hnojivo, 5.4.2013
Borovicové jehličí obsahuje hodně pryskyřice a tak s ním zatápíme v krbu nebo v kotli. Smrkové jehličí pokud vypadá z chvojí sundaného ze záhonů na jaře dávám do kompostu. Z borovice jsem to nikdy nezkoušela, ale to smrkové se v kompostu rozloží jako... celý příspěvek >
"Štrůdlové jablko" - jaké odrůda?, 5.4.2013
Ontario je i u nás doma nejlepší na štrůdl v zimě, koupili jsme ho na doporučení před hodně lety, protože jsou velká-nemusí se jich tolik loupat, dlouho vydrží uskladněná-v dobrém sklepě do prvních letních a tolik nehnědne.
Čo nové pestovať?, 4.4.2013
Ty fíky bych zkusila mám je taky v přenosné nádobě jsme 500 m nad mořem a plodí. Do zahradnictví jsem dala řízky, které jim tam zakořenily a rostou u jižní zdi venku, sice každý rok trochu namrznou, ale drží se. Na zimu dobře zakrýt. Ze zeleniny... celý příspěvek >
Lilie, 31.3.2013
Rexonu mám asi 5 let je nádherná tak akorát vysoká, ze třech cibulí už mám 7 které kvetou a nějakou malou drobotinu na dopěstování.
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 26.3.2013
Pokud je hnůj dostatečně rozleželý můžete ho smíchat s kompostem a zapravit do půdy před výsadbou. 
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 26.3.2013
Já dávám granulovaný hnůj nebo rohovinu podle návodu postřik proti plísni se mi osvědčila ortiva pokud je vlhké počasí, loni jsem ošetřila pouze jednou před třemi lety více pršelo tak třikrát chce to zkusit, já si vedu záznamy vše je o zkušenosti,... celý příspěvek >
Počkat s přesazením až po mrazech?, 22.3.2013
Určitě počkejte až pominou mrazy. Teď hlásí noční teploty honě nízké a kde není sníh tak je zem zmrzlá. 
Určení keře - podobné Parrotiopsis jacquemontiana, 20.3.2013
Podobné květy a listy do špičky má dřín přesnější druh nevím a ten se množí odkopky, z řízků špatně zakořeňuje
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika