Příspěvky uživatele - 90.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kudy monilie?, 28.9.2013 Obsahuje fotku
ještě ten obrázek s broukem nějak se nedaří tam dát dva naráz...
Kudy monilie?, 28.9.2013 Obsahuje fotku
dobrý večer, myslela jsem, že monilie je shluk plodů plesnivých- obrázek připojuji. je to ono, nebo ne? to se mi letos objevilo na švestce zároven s dalšími plody, bv nichž je píchlý jakýsi brouk- obaleč? a co s tím? děkuji za... celý příspěvek >
Sázení okrasných trav na podzim, 10.9.2013
Tak naprosto nutné to samozřejmě není. Jen bych ji prostě chtěla mít jinde, no .
Sázení okrasných trav na podzim, 9.9.2013
Děkuji, ač nerada, přesazení nechám na jaro.
Sázení okrasných trav na podzim, 9.9.2013
Dobrý den, potřebuju přesadit Miscanthus robustus. Je to malý trs, můžu ho přesadit ještě letos, nebo radši počkat na jaro? Děkuji.
Co s takovýmto "trávníkem", 6.9.2013
A hlavně vyhnojit, ne?
Thuja brabant - jedovatost šišek?, 5.9.2013
Dobrý den, moje malé dítě strašně lákají mladé šišky z této thuje. Trhá je a strká do pusy, bojužel. Samo ví, že se to nesmí a hlídám ho, zatím žádnou nesnědlo. Přesto se bojím, pokud vím, tak thuje je jedovatá. Má někdo povědomí o tom, jak je to s... celý příspěvek >
Vrtaná studna, 28.8.2013
Dobrý den prosím o radu jaké čerpadlo použít na ručně vrtanou studnu průměru 20 cm, voda bude sloužit pouze pro zavlažování. Hloubka studny 3m a v ní 1m vody. Děkuji
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 28.8.2013
Tak ta poslední neznámá travina bude taky ozdobnice velká, má výrazné bílé žebro. Tak nevím, jestli nemám tuto ze společnosti ostatních trav odstranit. Aby se moc nerozrůstala do záhonů nebo nepotlačila zebrinus, proso a dochan.
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 27.8.2013
Arundo to není, zítra ji vyfotím. Robustus mám kousek za těmi travinami na úvodní fotce, chtěla jsem jím přizakrýt plot. Ale moc místa tam nemá.
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 27.8.2013
Děkuji oběma a omlouvám se - měla jsem na mysli okrasné proso - panicum. Ještě tam mám jednu velmi vysokou trávu, nekvete, mívá uřčitě 2 m, vyrůstá spíš řídce a listy má širší než ozdobnice, ale co to je nevím. Ten m. robustus je ještě maličký a šel... celý příspěvek >
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 27.8.2013 Obsahuje fotku
Ještě foto z jara
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 27.8.2013
Dobrý den, prosím o radu. Na jaře jsem vysadila darované trsy okrasných trav - dochan, miscanthus zebrinus, pennisetum. Na jiném místě mám za nimi i miscanthus robustus. Doslechla jsem se, že je třeba trávy ohraničit, aby neprorůstaly trsy mezi sebou... celý příspěvek >
Japonsky javor usycha, 27.8.2013 Obsahuje fotku
Tak to červené je opravdu tavola, myslela jsem, že ruj. Já bych smrk neodstraňovala, to bych radši obětovala tu tůji (?) vedle. Pokud budete hodně stříhat, třeba rostliny udržíte v rozumných mezích. Docela vám rozumím, protože sama jsem se hodně... celý příspěvek >
Japonsky javor usycha, 27.8.2013
S javorem neporadím, mně můj odešel bohužel na jaře. Ale souhlasím s paní Lídou, máte rostliny opravdu velmi blízko sebe. Ty panašované svídy se velmi rozrostou, stejně tak ruj, stříbrný smrk atd.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika