Příspěvky uživatele - 112.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakalená slivovice, 22.10.2019
Dejte slivovici na mrazák na jeden den a přes filtrační papír několikrát přeložený přefiltrujte. Tuhle radu jsem dostal od známého a funguje.
Roubovat už peckoviny za kůru?, 26.6.2016
dobrý den, já roubuji za kůru až v září, když jsou dobře vyvinuté pupeny. Použil jsem myrobalán nebo odkopek švestky. Na roubu nechám max. 3 pupeny a nechám jen řapík. List odstřihnu. Většinou se rouby chytí, což se potvrdí upadením řapíku. Vloni... celý příspěvek >
Meruňkový roub vadne, 26.6.2016
dobrý den, když jsem chodil do zahrádkáře, tak se tam probíralo roubování meruněk. Staří zahrádkáři tvrdili, že je lépe roubovat na konci léta, kdy ja afinita 70% a na jaře jen 30%. Vyzkoušel jsem a potvrdilo se, že roubování na podzim/ v září do... celý příspěvek >
Nášlapná krmítka pro drůbež, 27.3.2016
Máte asi pravdu, když se některá hlady odváží v krmítku zobat, najednou všechny začnou zděšeně lítat jako kdyby tam mezi ně vlítl nějaký dravec.Prostě jim asi dělá zle ten lesklý pozink.Hold jsem naletěl 600kč je v trapu.
Nášlapná krmítka pro drůbež, 27.3.2016
Koupil jsem nášlapné krmítko od hradský-sunk.Vše dělám podle přiloženého návodu t.j.nášlapku jsem zatížil aby bylo krmítko stále otevřené, ale denní dávku kterou jinak zezobaly slepice do hodiny mají v krmítku už čtvrtý den.Připomínám že až na trávu,... celý příspěvek >
Aku sekačka - ano nebo ne?, 17.2.2016
Dobrý den, po 6 letech provozu bratrovi AKU sekačky -viz výše sděluji následující : v provozu v sezoně cca 2 až 3 x týdně cca 1 až 2 nabití obou akumulátoru týdně. Akumulátory nejsou však - dle potřeby vybíjeny zcela a nečeká se na vypnutí... celý příspěvek >
Kedlubny - gigant, 10.9.2014
Moje stara teta- 88 let-ukládala giganty i vodnici (na Hané se jí říká hlaďena, nebo rábka) do vyprázdněného pařeniště, pořádně přikryla a byl to vlastně takový krecht. Postupně odebírala a krmila s nimi rodinu i králíky.Vydržely do jara-i když pak... celý příspěvek >
Oprava hup-cuku, 27.3.2014
Svépomocná oprava není povolena-jedná se o zdvedací zařázení.Musí být proškolení pracovníků od výrobce zdvedáku a potvrzení o tomto školení. Obraťte se na výrobce. Brano by mělo mít servis na Praze 10 u nějaké firmy.
Jak se zbavit vrabců, 28.2.2014
Dobrý Den, vrabci jsou krásní ptáčci máme snimi jediný problém... máme plno vrabců zahnízděných pod střechou..potřebovala bych poradit jak je vyhnat (určitě né zabít nebo využít někomu jako potravu) Jediný problém je, že máte všechno pokálený, ak... celý příspěvek >
Krájená sadba brambor, 4.2.2014
Dobrý den, při nedostatku sadby větší brambory lze krájet tak, aby na každé polovině byly klíčky.Je nutno potom několik dnů nechat oschnout - povrch řezu trochu zbělá. Pokud se hned zasází " mokré"  brambory bez zavadnutí řezné plochy tak v zemi... celý příspěvek >
Co je to za fazole?, 30.1.2014
Tzv"vojácké fazole"- semínka na Gengel. Hanka
Výtěžnost fazole, 30.1.2014
Ještě není vše ztraceno... I když -ještě nedozrálé- fazole zmrznou, není vše ztraceno. Vyloupají se, krátce blanšírují ve slané vodě, zcedí, vychladí a šup s tím do mrazničky.Pak povařené jsou vynikající do polévek, salátů, nebo jen tak posypané... celý příspěvek >
Čertova hruška (hnilička), 14.12.2013
Také se po ní pídím, jako děti jsme je milovaly, babička je zavařovala i sušila jakokřížalky, jenže celé... na jejich povrchu se udělal povlak sleďoučkého cukru... u nás se jim říkalo prašky :)
Ktere dřevo vhodne na uzení a grilování?, 9.10.2013
Akát vůbec nedoporučuji, uzené bude celé černé jako by od sazí. Akát pouze dávám do kotle ústředního topení, tam saze nevadí. Nedávejte je ani do krbových kamen, jen si je znečistíte.
Turkestánský brest, 10.3.2013
Nám narostl od vysazení na jaře do podzimu na 2 metry a je krásně hustý, vůbec se toho nebojte!
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika