Příspěvky uživatele - 112.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uskladnění usušeného ovoce, 1.2.2013
Dobrý den, mně se osvědčilo ukládat usušené ovoce, ovocné placky, zeleninu i houby do plastových šroubovacích lahví od mléka.Pokud je ovoce větší, nastříhám ho nůžkama. Stejně ukládám i jiné potraviny-rýži, fazole, vločky apod.Pokud si nějakého... celý příspěvek >
Hrušky - Delta, 9.9.2011
Moc děkuji, moc jste mi pomohli. Děkuji.
Hrušky - Delta, 8.9.2011
Prosím Vás, nevíte někdo něco o tomle druhy všeobecne. Potrebuji info. Díky moc.
Co s touto broskvoní?, 24.7.2011
Dobrý večer, jen mě tak napadlo..., než tak radikální řez a jak vidím vzhled stromku na foto, co z něj zkusit zapěstovat tvar štíhlého, zploštělého, bo jiného, zkrátka vřetene? Alespoň by se nemusel řezat ten terminál, jen polokosterní... celý příspěvek >
Aké čerpadlo na vodu z potoka, 24.4.2011
Používáme Sigmetu na velké zahradě již přes 20 let. Nástupcem je 3/4"EQR (tlak 4 bary) nebo dražší 1"EQP (tlak 6 barů). Jedná se o samonasávací vřetenová čerpadla. EQP utáhne i velký otočný zavlažovač... celý příspěvek >
Co je to? TZ4K 10 14, 10.4.2011
Vypadá to na TZ 4K 14 nesmí se pouštět motorová závislost (pohon vývodového hřídele v závislosti na motoru)  a pohon zadních kol současně potom dojde k destrukci převodovky.Nejlépe vyhledejte někoho kdo má tento stroj v okolí ať Vám to ukáže.Je... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 16.2.2011
Každý rok nakupujeme od Sema (kromě jiného)  vždy 2 odrůdy rajčat: Bejbino + nějakou jinou odrůdu. Ale všemi zde vychvalované Bejbino mě v posledních 2 letech zklamalo.  Velice špatně a pomalu dozrávalo, tu správně červenou barvu snad vůbec... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika