Příspěvky uživatele - 173.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špendlíky, 1.3.2013
Pane Vysloužil, s body 1. a 2. souhlasím. Přidal bych však i bod 3. Obsah kyselin. A samozřejmě rovnováhu všech složek od 1. po 3.! A dobře uzrálý špendlík, to je famózní zdroj pro pálenku! Kdybych ho nikdy nejedl (i zaprášený u cesty) a nepil... celý příspěvek >
Sloupovitá meruňka, 1.3.2013
Vážená paní, promiňte, ale platí "Myslím, tedy jsem!" S Vaší argumentací, promiňte, absolutně nesouhlasím! Má zkušenost je jiná. Pokud kupující prokáže vlastní názor, např. ví co hledá, do jaké lokality a co očekává od konkrétního druhu ovoce,... celý příspěvek >
Ohrizené jablone, 1.3.2013
No, každá rada je zde dobrá. Připojuji se tedy do vlákna k tomuto příspěvku. I já to zažil před mnoha lety v zahrádkařské osadě, když jsem důvěřoval oplocení osady (než plot prostříhali zloději a umožnili zvěři "hody"). Záleží na celkovém poškození... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika