Příspěvky uživatele - 237.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Celoroční stan na zahradě legislativa, 5.4.2013
Máme velmi pilnou poslaneckou sněmovnu, která mění zákony jak na běžícím pásu. A tak si nejsem jistý, jestli stále platí, ale dříve platilo: stavba je stavbou, pokud je pevně spojena základem se zemí. Ve výkladech se uvádělo, že se nejedná o takovou... celý příspěvek >
Papriky gigant Meika, 4.4.2013
Něco o "vynálezci" Meiky: Náš venkov Je to více o něm, než konkrétní pěstovací návody. Ale snad nikoho neurazím, zvláště když místo běhání po zahradě bezmocně čumíme z okna. I.
Impregnace kůlu, 13.3.2013
Hezký a dobrý podvečer všem, prošel jsem tady debaty o impregnaci a nenašel přesně to, co hledám. Ani slovo "kůl" není přesné: mám na zahradě na hranolu cca 7x7 a 120 cm nahoře ptačí budku a hranol to bude mít co nevidět za sebou. Z rozhodnutí... celý příspěvek >
Jahodnik, 9.2.2013
Grandianu jsem před pár lety vysel a tuším, že z 15 semínek vzešlo 8. Loni jsem jsem udělal pokus: z velkoplodé jsem pracně vypižlal semínka pro letošní sadbu. I ptám se - nezkoušel jste to také někdy?    I.
Smutnice, 6.2.2013
Ještě jsem si vzpoměl, když jsem problém řešil před dávnými lety: Na Raid pozor, je pod tlakem, já jsem si vyfoukl půlku květináče na okno. A dvě "babské" rady - do květináče zatlačit stroužek česneku nebo položit na něj bobkový list. Neklame-li mne... celý příspěvek >
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 5.2.2013
A chuťově je na tom jak?  Díky   I.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 4.2.2013
Také žasnu nad množstvím pěstovaných odrůd rajčat. Ale nemáte někdo zkušenost s odrůdou méně náchylnou k praskání? Já k ní řadím Orfeu.    I.
Smutnice, 4.2.2013
Minulý týden jsem to uváděl v jiném vlákně: substrát kupuji na podzim a přes zimu jej nechám venku pod přístřeškem řádně promrznout. 100%ní to není a to nebude asi nikdy, ale běžná invaze mušek se nekoná. Propařování je všeobecné doporučovaná... celý příspěvek >
Kdy zasít semena?, 1.2.2013
Nóóó Mirku, a co lunární kalendář? Na tom letošním mě mate doporučení set papriky kolem 20.2. a rajčata 20.3. Že by nám Luna naznačovala abychom nespěchali? Také ji asi neposlechnu a budu set o 10 dnů dříve jako obvykle. V květnu se hyn... celý příspěvek >
Kdy zasít semena?, 31.1.2013
Ještě malý dovětek: při sázení do kelímků přidávám trochu agroperlitu. Substrát nakupuji na podzim (dle potřeby 20 l balení) a přes zimu jej nechám venku promrznout, mám dojem, že je pak méně smutnic (černých mušek).   I.
Kdy zasít semena?, 31.1.2013
Na obé používám marketový zahradnický univerzální substrát. V počátcích klíčení zalévám dešťovou vodou s přídavkem Previcuru (proti padání klíčních rostlin). Pak zalévám vodou s přidáním tolik zde diskutovaného lignohumátu (výsledky moc posoudit... celý příspěvek >
Kdy zasít semena?, 30.1.2013 Obsahuje fotku
Nějak se tam nevešel druhý snímek - ten je tady.   I.
Kdy zasít semena?, 30.1.2013 Obsahuje fotku
Paní Jarka mně to vzala z úst, záleží na tom, kam půjdou. Já pro pole vysévám papriku mezi 5 - 10. únorem, rajčata o měsíc později. Jsem v jižním cípu Moravy a kolem zmrzlých sazeničky očima v kelímcích zatláčím, aby ještě chvíli počkali. Loni se to... celý příspěvek >
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 27.1.2013
Papriky, rajčata a salát předpěstovávám na parapetu okna. Podkládám je dřevem, aby byla výš naž je rám okna. Pokud se začínají klonit ke světlu, otočím je a tak dokola. Na papriky a rajčata jsem si nechal udělat z plechu plato 200x20x3 cm... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika