Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trávník pro velkou zátěž, 12.2.2009
Zasetý trávník jsme hodně uválcovali a potom jsme ho hodně zalévali. Na zalitou plochu jsme psy nepouštěli. Jednak by byli strašně špinaví a potom, čerstvě vzrotlá travička chce trochu zesílit, jinak by jí hned zadupali. Chce to vydržet aspoň tři... celý příspěvek >
Trávník pro velkou zátěž, 12.2.2009
Měli jsme podobný problém, protože máme dva šedesátikilové hafany, kteří mají volný výběh po celé zahradě (krom části zahrady na zeleninu).  Zaseli jsme osivo na fotbalová hřiště a jsme opravdu moc spokojení. Jen ze začátku jsme trávník častěji... celý příspěvek >
Anglický muškát, 12.2.2009
Magdo,  anglické muškáty můžete množit řízkováním kdykoliv. Já je množím v srpnu, ale můžete i nyní v únoru.  Řízek odebírám z vrchlu, aby měl tři páry listů. Spodní lístky odstraním, takže zbydou jen dva páry listů. Stimulátor nepoužívám.... celý příspěvek >
Problem s paprikami, 10.2.2009
Vyhodit.  Asi jste neměla kvalitní zeminu, nebo jste je přemokřila. Zkuste je zasít znova, nic se neděje, ještě je spoustu času.  Zdravím - Daniela.
Krtek - a je to, 9.2.2009
Dobrý večer, jak mi tedy potom vysvětlíte, že sousedi kočky nemají a zahradu mají samý krtinec. My máme kočky čtyři a krtinec ani jeden. Zdravím - Daniela.
Výsev rajčat, 8.2.2009
Dělám to také tak. Sázím je téměř naležato a do země přijde i polovina sazenice.  Rajče si tak vytvoří bohatý kořenový systém a lépe přijímá vláhu s potřebnými živinami.   Zdravím - Daniela.
Výsev rajčat, 8.2.2009
Pane Vili, zřejmě Vám uteklo, že se jedná o předpěstovávání sadby v domácích podmínkách.  Zdravím - Daniela.
Borovice a smrk, 8.2.2009
Tvarování bonsají se neprovádí pouze řezem.  Je to složitý a zdlouhavý proces několika úkonů, například: zaškrcování, drátování, ohýbání větví do patřičných směrů a také řez.  Zdravím - Daniela. Kalendář prací - tvarování... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 6.2.2009
Papriky vysévám právě nyní.  Jak jsem četla, tak někdo už je má dokonce vyseté.  Pokud je necháte někde v chladnější místnosti, aby se Vám nevytahovaly příliš do délky, tak je již můžete zasít.  Na rajčata ještě aspoň měsíc... celý příspěvek >
Achocha - Ačokča, 4.2.2009
Zdeni, díky za inspiraci. Polévku jsem ještě nezkoušela.  Jinak musím souhlasit, že ačokča se dá připravovat na mnoho způsobů.  Ačkoliv za syrova není její chuť nic moc, tak tepelně upravená chutná báječně na jakýkoliv způsob.  Chce to... celý příspěvek >
pravidla pre sadenie zeleniny, 2.2.2009
Střídání plodin na zeleninové zahradě je dost důležité.  Zamezí se tím výskytu chorob i škůdců.   Bylo by dost zdlouhavé vše vypisovat.  Zadejte si do vyhledavače GOOGLE heslo: Střídání výsadby zeleniny.  Hned... celý příspěvek >
Problem s paprikami, 2.2.2009
Doporučuji snížit teplotu a hlavně nehnojit. Zdravím - Daniela.
Koupě domu se zahradou, 10.1.2009
Dům jsme kupovali před sedmi lety. Podle mých zkušeností, se s přímým prodejcem smlouvat dá, ale s realitkou ne, ty se většinou drží stanovené ceny.  Zdravím - Daniela.
Maxibrambora, 8.1.2009 Obsahuje fotku
Je to vůbec možné,  vypěstovat takovouto bramboru?  Nebo se jedná o fotomontáž?   Zdravím - Daniela.
Kompostér, 3.1.2009
V kompostérech jsem nikdy žádné slimáky neměla. Nemusíte mít obavy. Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika