Příspěvky uživatele - 121.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kostkovica alebo slivovica, 28.11.2013
ako to robite vy milovnici ovocnych destilatov. nestacil by ten vyluh z tych kostok len po dobu kvasenia anie aj varenia.alebo ake percento ich odobrat aby ich bolo akurat.ch cel by som to tento rok skusit precedit.oplati sa to? ta robota mi nevadi.... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 20.11.2012
asi si to zriedil uz moc pod 45,46% to nezridis aj ked je to dobre vypalene, ten vapnik sa ti casom usadi
Urcenie odrody, 19.11.2012
presne to som mal na mysli ale aj tak je s nej destilat jemny/stej mojej/ akurat skoda tej aromy
Urcenie odrody, 19.11.2012
dakujem, myslite ze je vhodna na palenie, na dobru hruskovicu?
Urcenie odrody, 19.11.2012 Obsahuje fotku
este jedna
Urcenie odrody, 19.11.2012 Obsahuje fotku
prosim o urcenie starej/starsej/ odrody, je to jesenna sorta hrubsia supka natrpkla a ma mastny povlak, cukornatost15%
Prokvašení meruňkového kvasu, 24.8.2011
ale to ste dosladzal cukrom ci nie, lebo tento rok volakto hovori o hrozne velkych vynosnostiach a uz som v palenici par krat marhule palil ale vzdy 7-9 litrov od metra a to len zberam, neoberam,netrasem.tymto sposobom chcem zistit kde robim chybu... celý příspěvek >
Chování palíren při destilaci, 23.8.2011
mne raz tiez pripiekli slivku, zasekol sa miesak ale mi to vykompenzovali dore vieme ze ked sa volaco robi sa moze aj volaco pokazit a ten kdo nic nerobi vecsinou len nadava. od tej zlej skusenosti davam pozor na miesak, teploty a odstavenie apalenik... celý příspěvek >
Prokvašení meruňkového kvasu, 23.8.2011
tiez by ma zaujimalo ci som este nemal pockat, ja som palil vcera v palenici-oficial-  mal som 4 metre kvasu 0.5kila cukru na meter,,hovoria ze kilo je dore dat, u mna je to somarina doteraz som nedaval tak som dal 0.5pre skusku,,meral som prvy... celý příspěvek >
Náchylnost různých kvasů na vzkypění - zpěnění, 23.8.2011
mne tento rok v palenici penili marhule zevraj to robia a tiez ma to zaujima preco, ze vela pektinu a nezavisle druhy palenik hovori ze nedokvaseny kvas- palil som pri 2 percentach cukru po prepalovani mi to vyskocilo na 78 percent palenik ze to je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika