Příspěvky uživatele - 178.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kala, 3.8.2011
Kalu - žlutou - ve velkém květináči pěstuji řadu let, zimuji tak jak paní Lída, ale v nevytápěné místnosti kolem 5 C,  snáší to bez problémů. Přesadím do nové zeminy v březnu, hlízy raší v mých podmínkách až po přesazení a kvetou o pár týdnů... celý příspěvek >
Cardiocrinum giganteum, 16.6.2011
No to je krása! I když znám z fotek květ, netušil jsem, že je to taková obří "Adéla"  Teď ještě, aby brzo vykvetl nějaký potomek.
Co je to za kytku?, 13.6.2011
Mám dojem, že v zimě spíše vyhnije než vymrzne. Chce to najít vhodné stanoviště, suché, slunné, s propustnou zemí, event. na zimu kryt proti vlhkosti. Choulostivější jsou bílé, celožluté a oranžové kultivary, ten na fotce mi připadá nejodolnější.... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 13.6.2011
Kniphofia = Tritoma. Prodává se několik kultivarů, lišících se barvou květů a odolnosti proti naší zimě.
Poznáte kolekci keřů?, 9.6.2011
U budlejí hodně záleží na průběhu zimy a časného jara. Některý rok raší až po vršky větví,  jindy jen kousek nad zemí a občas tu zimu nerozchodí vůbec...  Ale když vyraší, do konce léta narostou letorosty třeba i půldruhého metru.
Sukulent - o jaký druh se jedná?, 9.6.2011
Proč si myslíte, že člověk, který Vám poradil tolik hloupostí během jedné rady, je odborníkem na kaktusy a sukulenty...  Už jsem se setkal s různě trápenými kaktusy, ale zničit celkem pravidelně kulovitě rostoucí kaktus seříznutím vegetačního... celý příspěvek >
Sukulent - o jaký druh se jedná?, 9.6.2011
Paní Lído, na sulku mi to připadá moc velké a málo odnožující do stran,  ale taky bych tipnul Jižní Ameriku - možná Matucana? Weingartia?
Sukulent - o jaký druh se jedná?, 8.6.2011
Je to skutečně kaktus. Váš způsob zálivky - jen kropení rozprašovačem -Vám poradil kdo?  Následkem této svérázné péče uhnil Vašemu kaktusu vegetační vrchol a kaktus se snaží vytvořit nový z jedné nejvýše postavené areoly - to je to místo ze... celý příspěvek >
Dracena - prosím poraďte co s ní?, 25.5.2011
Ta kytka evidentně nedostává vodu, to vypadá na problém s kořeny, nejsou uhnilé?
Salix arbuscula, 18.5.2011
Stačí tyhle?
Nová orchidej nebo ne?, 16.5.2011
Foto je dosti mázlé, ale vypadá to jako normální květní výhon, i když vyrůstá ze středu růžice a ne z boku, jak je obvyklé. Profesionálové dokáží vypěstovat novou rostlinu falenopsisu i z kousku květního výhonu, amatér musí počkat, zda se na něm... celý příspěvek >
Nákup růží potažených voskem, 4.5.2011
Pokud v jeden den vykopeme ve školce růže a polovinu z nich zavoskujeme a druhou ne,  budou ty zavoskované v lepším stavu - ztrácejí méně vody výparem z větví. Problém je ve stáří kupovaných růží, pokud jsou zavoskované růže dlouho uložené v... celý příspěvek >
Neznámé rostliny, 4.5.2011
Jó ptačinec - zase tak dobří nejsme... 
Wistarie - na jaké opoře ji pnout, 29.4.2011
To Ver Krásný dům s krásnou wistárií, ale udržovat ji v tomto bonsajovitém tvaru musí dát pěknou práci. 
Wistarie - na jaké opoře ji pnout, 29.4.2011
Wistárie není pnoucí se keř, ale pnoucí se strom. I u nás jsou k vidění starší kusy s kmenem jako mužské stehno. Konstrukce, po které se bude pnout musí být na tuto váhu dimenzovaná. A taky se musí počítat se silným větrem, který se opře do tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika