Příspěvky uživatele - 180.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Minivišně, 5.1.2011
Mám dotaz dají se u nás sehnat malé keřovité višně, které mají chutné plody do malé zahrádky něco na způsob višně plstnaté, křovité atd.  Mám velmi malou zahrádku do které se vejdou pouze keře.  Děkuji Helena
Jmeno ruzicky?, 5.1.2011
Je to určitě růže stolistá, kterou pěstuji již 10 let. Je jen škoda že kvete pouze 3 týdny v červnu. Květy si suším na vynikající léčivý čaj. Také by mne zajímalo zda se dá někde sazenice této přírodní růže sehnat (ne kultivar)  Děkuji za... celý příspěvek >
Léčivky tradiční čínské medicíny, 5.1.2011
Prosím o sdělení kde se dají zakoupit sazenice léčivek tradiční čínské medicíny, které jsou vhodné pro podmínky severní Moravy a nevymrzají, případně kde se dají sehnat semena v indexech státních botanických zahrad nejsou až na malé vyjímky k... celý příspěvek >
Léčivky tradiční čínské medicíny, 7.12.2010
Děkuji Vám Josefe za radu o listnatci. Z indexu objednávám semena léčivek z botanických zahrad přírodovědná a lékařská Brno, přírodovědná z Olomouce a z Prahy Trója o ostatních nevím a většina nepěstuje bylinky. V indexech jsem je nenašla. Děkuji... celý příspěvek >
Léčivky tradiční čínské medicíny, 3.12.2010
Prosím o sdělení kde se dají sehnat sazenice těchto léčivek tradiční čínské medicíny, které se dají pěstovat v našich podmínkách. Sháním listoklasec černý(Phyllostachys nigra) snáší údajně až -20 st.C, dále řepík Agrimonia pilosa a nešlechtěnou růži... celý příspěvek >
Fréza na sníh, když je velký mráz, 3.12.2010
máme johnsered s BRIGGS STRATON a dělá to stejně. je to úpně normální. se starou škodovkou jste taky nečekali 20 minut na místě až se ohřeje, ale za jízdy ho postupně ubírali. co píše návod? už jste ho četl?jirka
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.12.2010
pane J.S jsou tu dva prodejci u jednouho jsem koupil, u druhého dnes ne. pořád nic? nečtete ty mé příspěvky nechronologicky? nemáte klapky na očích? těch 1500 je u pana Tůmy za silenbloky co mam teď v pile
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.12.2010
navrhuju pane J.S zítra sraz v Olomouci u orloje a půjdeme koupit original tlumiče do Dolmar 111. Souhlasíte? Od kud vlastně jste? ps: tlumiče jsem kupoval u neautorizovaného prodejce, protože v té době autorizovaný prodejce v Olomouci neexistoval.
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.12.2010
ty čtyři tlumiče jsem kupoval před 20 metry dřeva u neautorizovaného prodejce v olomouci. ted jsem byl u autorizovaného prodejce a tam to zkrachovalo na tom, že nechci posílat pilu do servisu. V čem mi nerozumíte/nevěříte?
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.12.2010
je to sice starší motorová pila, ale vyrábí se a prodává do teď. V prodejně jsem dokonce zahlédl její slabší sestřičku (109) za 10 tisíc a něco. Já ale nenadávám na cenu silenbloků, ale na to, že nemůžu sehnat originál. Leda že bych se vydal z... celý příspěvek >
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.12.2010 Obsahuje fotku
mám pilu dolmar 111, kvůli silenblokům jsem nechtěl zakládat nové téma. Proto jsem psal na sachs dolmar 119-je podobná. dneska jsem s nákupem nepochodil u autorizovaného prodejce v Olomouci (je jediný) dříve jsem silenbloky koupil u neautorizovaného.... celý příspěvek >
Sachs dolmar 119 - porucha, 29.11.2010 Obsahuje fotku
zkusil jsem vyfotit ten svůj. teď se nedostanu do obchodu, tak jsem to zkusil zalepit-nějakym bison kit extra strong.  naše rubena vyrábí stejný rozměr.
Sachs dolmar 119 - porucha, 29.11.2010
zapoměl jsem napsat, že se jedná o dolmar 111. Mám podezdření, že se u nás prodává kopie za cenu větší než originál. Lze nějak poznat originál?
Sachs dolmar 119 - porucha, 27.11.2010
já měl na mysli, jestli nejsou silembloky stejné jak u sola, husqvarny.., už si nepamatuju, kolik stáli na celou pilu, ale bylo to okolo 1500kč. to se me zdá za kus gumy trochu moc.
Sachs dolmar 119 - porucha, 27.11.2010 Obsahuje fotku
dnes mi prasknul (možná mojí vinou) jeden z gumových silembloků (vepředu nahoře). Měnil jsem všechny za nové asi před 20 metry dřeva. Mění se u pil jen prasknutý silemblok, nebo preventivně všechny? Musí se silemblok kupovat jen u dolmaru?(náš dolmar... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika