Příspěvky uživatele - 216.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roundop, hlíva ústřičná a likvidace pařezů a kořenů v nepřístupných místech, 28.8.2013
Z použítí herbicidů na myrobalán vyrůstající z kořenů mám strach, že uškodím stromům. Taktéž tu hlívu mám obavu naočkovat na pařezy myrobalánů vyrůstajících zjevně z kořenů švestek. Roundop proto používám jen na dřeviny, které nemají žádnou vazbu na... celý příspěvek >
Odolná sekačka 4x4 do náročného terénu, 9.6.2013
Měl jsem sekačku HQ za necelých 20tis.,ještě tu sezónu jsem ji prodal, měl jsem koupit hned stigu s hliníkovýma kolama nebo kouknou po hondě, ale to je špička, za kterou se platí.HQ byla sběrově nepoužitelná a já taky, když jsem navrch koupil HQ... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 23.9.2012
Vzduchová mezera mezi zapalováním a ventilátorem v místě magnetů a kolik byla, že se to tak zlepšilo?
Drvič záhradného odpadu, 18.8.2012
Koupili jsme před více jak rokem válcový z Lidlu 2500W. Vybíral jsem podobně, ale přesvědčila mě 3 letá záruka a dřívější bezproblémová reklamace. Válcový si podává sám, je méně hlučný, drtí větší průměry snadněji. Je problematičtější na listí a pod,... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 18.8.2012
Jsou ještě další výborné značky, třeba Stihl, Solo, Jonsered. Rozhodně Hecht do této společnosti nepatří, zejména, pokud se předpokládá vyšší intenzita používání a min závad. Vy jste velmi štědrý člověk, víte o tom? Nejprve jste koupil pokaženou... celý příspěvek >
Manželka poničila napoprvé sekačku, 18.8.2012
Vaše žena za to nemůže, vidíte doufám tu opravu trhacími nýty. Hlavní vinu nese ten, kdo si tuto tzv sekačku vybral a koupil. Buďte rád, že to tak dopadlo.
Křovinořez do 6000, 29.7.2012
Práce by měla bavit, s takovým strojem jsou k tomu předpoklady. ...Opr. 7,1kg nevadí...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika