Příspěvky uživatele - 165.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zalozeni sadu - orná půda, 1.9.2015
Dekuji za odpoved, obeham to a uvidim. Ferdo, na orne pude stromy rostou?to neni mozne :-D ne vazne, tento pozemek neni u domu, je to pole, z kazde strany pole, tak to chcu mit podchycene at nemam problemy.kema83
Zalozeni sadu - orná půda, 31.8.2015
Dobry den, mam takovy dotaz. Uz se to tady probiralo, ale nemuzu to najit. Mam 0,3 ha pole vedeneho jako orna puda a chtel bych si zde zalozit takovy maly sad, ale pry to na orne pude nejde, ze by se to muselo zmenit. Pry na zemedelskou pudu. Tak se... celý příspěvek >
Jak vyrobit kvas na vodku?, 26.8.2015
Jo, přesně tak se vyrábějí levné konzumní lihoviny. Rozdíl je jen v použitém lihu.Ten technický nebo denaturovaný se musí trochu vyčistit a ten potravinářský se zas musí zdanit. Rozdíl mezi nimi konzumenti kterým jsou tyto lihoviny určeny nemají... celý příspěvek >
Třešínky, 28.6.2015
"....Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí. Já je chytám..." O žádné útoky nejde, většinou se shodneme. Bohužel na některé věci reagovat musím. Působí na mně jako na Vás zmínky o cukru... Píšu na základě dlouholetých... celý příspěvek >
Výroba fosforečnanu železitého pro boj se slimáky, 21.6.2015 Obsahuje fotku
Večer to omnia víčko bylo kapřích boilies plné... Rafael
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 12.6.2015
Mám takový podivný příspěvek k tomuto tématu: Kdysi jsem množil jabloňové podnože výsevem jader. Z jaderniček a strýmky. Jinak v okolí rostlo jen pár boskopských. Ale o to nejde. Spíš o ten postup. Už nevím jestli mi ho někdo poradil nebo jsem to... celý příspěvek >
Výroba fosforečnanu železitého pro boj se slimáky, 28.5.2015
Slimák není kapr, vím, ale kapří návnady mu chutnají. Ale o to vůbec nejde. Jde o to, do čeho tu účinnou látku přidat aby se vlivem vlhkosti ty návnady rychle nerozpadaly. Aby co nejdelší dobu vydržely celistvé... Jinak by stačilo tu účinnou látku... celý příspěvek >
Výroba fosforečnanu železitého pro boj se slimáky, 28.5.2015
To ať si přebere každý sám. Nekomentuji... Rafael.
Výroba fosforečnanu železitého pro boj se slimáky, 28.5.2015
Taky si myslím něco podobného jak píšete Vy. Proto jsem jen, jak jsem založil to vlákno chtěl nastínil směr jak by to možná šlo, při dobrých sousedských vztazích, plošně ty hnusáky vyhubit. Ale je to utopie... Proto jsem neuváděl žádné konkrétní Rp.... celý příspěvek >
Výroba fosforečnanu železitého pro boj se slimáky, 28.5.2015
Fosforečnan železitý není žádná nebezpečná látka! Na rozdíl od těch co se v jiných komerčních přípravcích používají! A ten nosič, to těsto na boilies co doporučuji, už vůbec ne. Vajíčka, mouky... To jste nemyslel vážně, že? Rafael.
Výroba fosforečnanu železitého pro boj se slimáky, 28.5.2015
K čemu nějaké analytické přístroje? Proč zkoumat nějaká přídavná aromata v komerčních přípravcích? Vždyť ty mrchy žerou skoro vše. A po jakýchkoliv psích granulích i rybářských boilies jdou jako diví. Jde jen o to aby granule byly odolné vodě, aby na... celý příspěvek >
Starý, alebo nový prístup k zakládání kvasu, 14.4.2015
Methanol je senzoricky nezjistitelný a těká v průběhu celé destilace. Nicméně v úkapu ho je procentuálně více než v jádru a pozadku. Rafael.
Jakou barvu na trávu?, 1.4.2015 Obsahuje fotku
Jedná se mi o plochu asi 25 x 30m. ozdobného a reprezentativního trávníku. A protože nejsem spokojen s jeho vzhledem a hnojení, vertikulace, zálivka a podobné způsoby se mi zdají pracné, drahé a s nejistým výsledkem, tak mně napadlo tu trávu natřít.... celý příspěvek >
Upevnění truhlíků na parapetu, 7.9.2012 Obsahuje fotku
Mohu doporučit nerezovou zábranu truhlíku, nenápadné, bez udržby, díky nerezu věčné, bez vrtání.
Rozlišení květů Redhaven a Fairhaven, 14.8.2012
Jak šmakují broskvomeruňky, pane Mimmo?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika