Příspěvky uživatele - 207.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak krmit slepice, 27.6.2010
Někdo tady psal, že by slepice měly dostávat cca 2 dkg zrní na osobu/den. Je to pro 4 slípky sklenička od jihočeského jogurtu a to mně přijde málo.Znamená to, že tolik zrní a ještě něco? Třeba brambory se šrotem, nebo směsku, co jsem koupila zároveň... celý příspěvek >
Kočky v zahradě, 25.6.2010
No, já mám opačný problém.Kočky jsou celou noc na zahradě a ráno stojí se zkříženýma nohama před zimní zahradou a dožadují se vstupu na kočičí toaletu!!!
Nové slepičky nežerou, 19.6.2010
Já jsem ta svoje zvířata naučila na odpadky z kuchyně.Takže i maso, teď žerou jako nezavřený všechno, oškubávají květy aksamitníku - jiných květin si nevšímají a salát jim kupodivu taky nic neříká, takhle drchnička rolní-to je žrádlo.S tím... celý příspěvek >
Kurník - izolace?, 13.6.2010
Můj otec mi vyprávěl, jak jednou v mrazech chtěl slepicím přilepšit, tak jim dal do zděného kurníku petrolejku... Když se na ně přišel podívat, našel tam pár potácejících se vran.Nepřežila žádná. : ")
Vápenka u slepic, 13.6.2010
Moje stařenka jim na to dávala tlučený anýz v hmoždíři, smíchaný s vaselinou.Od té doby nesnáším anýz.Ty pařáty měly hnusné, ale toto, pokud se pamatuji, zabíralo.
Nové slepičky nežerou, 4.6.2010 Obsahuje fotku
Včera jsem dostala k narozeninám kurník i s třemi slepičkami.Zjevně byly z haly, protože nechtěly ven z budky, neuměly se ani napít, ale spokojeně krákorají a nechají se hladit. Koupila jsem i směs pro ně, i pšenici, dala jsem jim salát,... celý příspěvek >
Domácí pekárna, 23.5.2010 Obsahuje fotku
Po začátcích s pekárnou nyní již jen chléb z vlastně pomletého zrna, kváskový,černý jak bota, kyselý a skvělý.Vydrží i týden měkký.Je pravda trochu hmotnější, taková naše" černá díra".Musíme se hlídat, protože zakrojit si, jak by měl člověk chuť, tak... celý příspěvek >
Jak vysoké opory k tyčkovým rajčatům?, 3.3.2010
Já už léta používám roxory a ty největší spirálové tyče - dokupuki pomalu kvůli ceně.Rajčata jsme jedli poslední z rostliny koncem října - ryli jsme těsně před tou sněhovou kalamitou. Rajčata ani nezaštipuji, protože si stejně do týdne udělají nový... celý příspěvek >
Roubování rajčat a lilků, 22.2.2010
Dočetla sem se o roubování rajčat a lilků..Prodávají semena pro podnože, ty se pak jaksi nařiznou a přiloží se k tomu část stonku rajčete, stáhne,omotá a až se povadlé lísty zase vzpamatují, tak se to teprve odřeže do jedné rostliny.Jednak tomu... celý příspěvek >
Levandule ze semínek, 20.2.2010
Lucinko, fialky a dracény jste měla předpokládám zakořeněné ve vodě, ty se potom fakt špatně chytají. Jinak všechny semínka - čím méně péče, tím líp.Příroda si poradí sama.Ať zalejete hned po přesazení, nebo za 2 dny je jedno, jenom se to nesmí... celý příspěvek >
Specifický výsev trvalek, 20.2.2010
Jsem sice taky do semínek blázen, ale některé např. passiflorum údajně méně kvete.Mně ze semene nevykvetla vůbec, i když šlahouny měla velké, možná jsem ji přehnojila, ale jestli Vám nejde vyloženě o to, aby to bylo už ze semínka, pak se dá většina... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 13.2.2010
Dnes jsem vysela skoro všechny odrůdy rajčat, co mně přišly většinou z USA.Zebrino zelené, proužkované žluto čeveně jako jablka, jedno se jmenuje Duha, klasické San Marzano na sušení a zavařování, pak nějaké hroznovité červené, loni jsem je měla... celý příspěvek >
Kiwi, 8.2.2010
Před vánocemi jsem měla v ordinaci pána, který si zlomil ruku, když spadl se žebříku.Když na chirurgii řekl, že trhal kiwi, tak málem skončil v Kroměříži :)))
Semena ze zahraničí, 17.1.2010
Když už jsou pěkně urostlá v kelímcích od velkých jogurtů, je možné je malinko přihnojit, ale jen opatrně, mám to v zimní zahradě, kde je chladněji./Vysévám do kelímků od Ramy, přes to igelitový sáček a postavené na radiátoru/ Vše klíčí jako... celý příspěvek >
Co se vyplatí zasít už v lednu za okno, 10.1.2010
ˇÚúúžasný nápad. Já mívám i šest-osm druhů rajčat a udržím orientaci do doby, než je vysadím.Pak si na dřevěnou lékařskou špátli fixou napíšu druh - a po prvním dešti je po ptákách.Laminujete to v celku a pak se to dá rozstříhat?Nebo se musí každý... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika