Příspěvky uživatele - 206.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vysoká canna, 8.4.2008
Také by mě zajímalo, co je to za cannu. Pěstuji ji už několik let (původně jsem si "uzobla" semena u sousedů) a dorůstá skutečně těch 2 metrů. Mám z ní celkem solidní živý plot. Je zelenolistá s jasně červeným květem. Oddenky jsou obrovské,... celý příspěvek >
označovacie štítky, 28.2.2008
Je možné objednat si je u fy Pasič - nabídka a adresa je na netu.
Pivoňky - přesazení, 30.12.2007
Pivoňka paní Ilči je pravděpodobně (pokud není odněkud z ciziny) odrůda 'Bowl of Beauty'. Samozřejmě bez záruky, podobných "dvoubarevných" pivoněk je mnoho, patří k velmi oblíbeným a líbivým. Sama jsem zcela propadla těmto poloplným a... celý příspěvek >
jak se nejlépe zbavit pěťoura malokvětého?, 30.12.2007
Těžko. Pěťour je neskutečně vitální a má nechutnou schopnost růst a množit se kdekoliv. Dovede dokonce vyrůst na betoně do výšky necelých 10 cm a už vytváří semena! Jediné co pomáhá je nechat zamořený pozemek ladem a po nějakou dobu pravidelně... celý příspěvek >
Dosna - kana, 11.11.2007
Kany uskladňuji už spoustu let velmi jednoduchým způsobem - po vyrytí oklepu zem, ostříhám (zkrátím) výhony a kořeny a bez osychání vložím do pytle na odpadky, zasypu hoblovačkami a zavážu. Zřejmě vytvoří v hoblovačkách "tak akorát" vlhké... celý příspěvek >
Klívie s bílým květem, 25.10.2007 Obsahuje fotku
Obávám se, že budete shánět dlouho. Pokud se vám zadaří, podělte se o zdroj. Přikládám obrázky z nabídky Dr.Keitha Hammetta z Nového Zélandu.
škumpa, 25.10.2007
To je snad zlý sen. Za zničení škumpy by se měla dávat medaile, každý to nedokáže. Zkuste si někde najít pojednání o invazivních plevelných rostlinách, které ohrožují nasi původní flóru. Tím se můžete bránit. Ještě k ničení škumpy - osvědčil se mi... celý příspěvek >
Pěstování jehličnanů ze semen, 25.10.2007
Jehličnany vysévám běžně a s celkem slušnými výsledky. Zpočátku se mi také nedařilo, ale (teď mě asi profíci zatratí) přišla jsem na způsob, jak na to. Asi nejdůležitější je semena před výsevem pořádně namočit. S žádnou stratifikací se nenamáhám. Aby... celý příspěvek >
kuna vs kohout, 21.10.2007
Na kohouta bych nevsadila, možná ve dne na dvoře? V noci jsou slepice skutečně snadnou kořistí pro kunu, zlikvidovala nám jich i šest za noc. Slýchala jsem, že kuna neloví doma, ale chodí k sousedům. Moc jsem tomu nevěřila - že by to tak... celý příspěvek >
Puškinie, 20.10.2007
Puškinie, a to jak původní bílo-modrou, tak i překrásnou bílou nabízí firma Lukon Bulbs z Lovčic. Adresa: Lukon Bulbs, 503 61 Lovčice 30 Objednací číslo:Y 5401 P.libanotica     1 ks 6,-   10 ks 50,-   10 ks... celý příspěvek >
Krtek - a je to - rekapitulace, 20.10.2007
Když už jsme u těch chráněných nebo nechráněných živočichů - závidím každému, kdo řeší jen přemnožené krtky. Měli jste někdy na zahradě rodinku křečků? Neskutečná devastace a nedozírné škody. Jednou jsem se v afektu vrhla do záhonu a holýma rukama... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 20.10.2007
Máte pravdu. Kosatce patří bezesporu ke květinám, u nichž stoprocentně platí heslo, že "kytky kvetou ze zoufalství". Znamená to, že přílišná péče může být na škodu. To se týká zvláště hnojení. Vzhledem k tomu, že valná většina přírodních i umělých... celý příspěvek >
Tráva v kompostu - pořád se lepí, 20.10.2007
Nezoufejte, přeházení dost pomůže. Horší je, že kompost je suchý - pak nezbývá, než občas prolít. A finta: při podzimním rytí zahrádky posbírat žížaly a zahrabat je do kompostu. Zaručeně to funguje.
Co je to za rostlinu?, 20.10.2007
Díky za radu, ale ani tam se nechytám. Prošla jsem kdejakou fotogalerii skalniček včetně zámořských, ale nic. To bude nějaká hrozná ptákovina a už předem se stydím, že jsem nepoznala něco zcela běžného.
Co do kombinace s levandulí - nejlépe žlutě kvetoucího?, 19.10.2007
Coreopsis byla první květina, která mě napadla nad titulkem Vašeho dotazu. Vřele doporučuji, kvete celé léto (ještě teď) a je nezničitelné. Při výsadbě průměrně silných sazeniček stačí vzdálenost cca 30 cm, aby již prvním rokem vytvořily souvislý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika