Příspěvky uživatele - 16.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 2.10.2012 Obsahuje fotku
zahřeješ na 80 necháš hrnec na plotně přisuneš k němu platový lavor s petkama trychtýř a naléváš lavorem točíš tak aby petka byla proti hrnci a trychtýř nad hrncem aby si nerozcejpral když to nabiráš žufánkem.Petku naplníš skoro po okraj asi 3mm a... celý příspěvek >
Automatické zavlažování, 20.8.2012
Senzor si můžete koupit přes internet. Funguje to tak, že když prší, závlaha se vypne.
Mikrozávlaha - co to vydrží, 20.8.2012
Koupil jsem si kapénkovou hadici s kompenzací tlaku a na zimu ji neuklízím. Zatím přežila 2 zimy a v pohodě.
Závlaha svépomocí, 15.7.2012
Jo, teď ty systémy dělají tak, aby je pochopil i amatér. Mně se osvědčil zavlažovací systém toro. Člověk si tam jednoduše může nastavit množství vody i dobu, takže to je úplně ideál. Ovládací jednotku můžete pořídit i za 1600 Kč a ta mi naprosto... celý příspěvek >
Zavlažování živého plotu, 16.6.2012
Zdravím, doporučil bych normálně kapkovou závlahu pomocí hadice. Jsou tu dvě základní rozlišení s kompenzací tlaku a bez kompenzace. Druh si vyberete podle toho, zda máte rovný terén, či nikoliv.
Ranne tresne, 27.5.2012
Vašek Německá rychlice 525 m.n.m. krásně jde 60 let 1. června   třešně zývidíte co? nepište takové hovadiny všichni chtějí rouby bezkonkurenčně nejranější třešně nakupujte do 600 m.n. m.
Ranne tresne, 27.5.2012
Vašek to co zde píšete jsou hovadiny německá rychliuce 525 m. n. v. krásně jde 60 let. 1 června třešně. závidíte co? vůbec neomrzá vedlejší dtromy omrzlé jako dub. nepište tady takové hovadiny a kupte si německou rychlici tak do 600 m. n. v.
Ranne tresne, 27.5.2012
Vašek 1 června jím kýble třešňí trhám je cpu se jimi nemáte že? parádní německá rychlice všichni furt chtějí rouby
Zkušenosti s jezírkovou folií EPDM Firestone Pond Liner?, 16.5.2012
Ahoj, já mám velmi pozitivní zkušenost s fólií EPDM Firestone. Zatím ji mám něco málo přes deset let a nevyskytly se žádné problémy.
Automatické zavlažování, 16.5.2012 Obsahuje fotku
Jj, určitě. Na počasí reagují senzory deště.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika