závlaha svépomocí



host - 16.77 (?)
15.7.2012 16:28

Jo, teď ty systémy dělají tak, aby je pochopil i amatér. Mně se osvědčil zavlažovací systém toro. Člověk si tam jednoduše může nastavit množství vody i dobu, takže to je úplně ideál. Ovládací jednotku můžete pořídit i za 1600 Kč a ta mi naprosto stačí, na ten náš trávník.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 231.146 (?), 30.9.2009 18:02

"Všichni dodavatelé závlahových systémů proklínají Gardenu pro její v pravdě průměrné produkty, ale gardena se na rozdíl od většiny (nikoli ale všech) velkododavatelů závlahových systémů s koncovým zákazníkem MAZLÍ "

...mne by zajímalo jak se budete pak "mazlit" po krátkém čase s nefunkční závlahou Gardena... samozřejmě, že se s koncovým zákazníkem mazlí!!..aby ne... :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 4.78 (?), 30.9.2009 21:15

HMM, add. GArdena - racionální profesionál mi k ní řekl:  "Není to žádná hitparáda, na golfové hřiště by to nepatřilo, ale na zahrádce to kutila neurazí"

Gardena je v záručních termínech bez problémů reklamovatelná. Osobně bych však dal přednost profesionální kvalitě.  Nicméně nejedná se o šrot, jak se někdy snaží prodejci profi zařízení tvrdit.

Ale   argumentace ve stylu:  " Prodejce profi systémů může na koncáka kašlat, protože jeho zboží je lepší než Gardena." Je skutečně okouzlující.

Od profi prodejce bych očekával vstřícný přístup ke koncovému zákazníkovi.  Viz originální stránky Hunteridustries, na kterých zájemce nalezne skutečně naprosto VŠE.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 185.86 (?), 1.10.2009 11:23

Háček je jen v tom, že doposud nám nikdo ze zástupců Gardeny nesdělil, chtějí-li prodávat systém profi nebo hobby. O tom, že systém má být montován "hobby" svědčí jejich návody k instalaci. Tzn. umístění postřikovačů atd...

zástupce instalační firmy AZS

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 4.78 (?), 1.10.2009 15:57

Ale diskuse přece není o tom, jaká je Gardena, ale o tom, že je škoda, pokud lokální dovozve kvalitního značkového zavlažovacího sortimentu jedná s koncákem jako s nevítaným vetřelcem, je obzvláště absurdní ve srovnání s mateřským výrobcem, který se naopak chová velmi vstřícně. Gardena byla použita pouze jako ilustrace vstřícného přístupu v tuzemsku.

Osobně, znova zdůrazňuji, chci dát přednost profesionální kvalitě. Nicméně ne každý má trpělivost a schopnost dohledávat na zahraničních webech návody a manuály.

Očekával bych, že pokud není lokální prodejce schopen totéž zajistit, umístí na svoje nijak úžasně vytvořené webovky alespoň ODKAZ na mateřského výrobce (sám dost dobře nechápu, proč se nenechal inspirovat velmi přehlednou a logickou stzrukturou své MATKY)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 16.77 (?), 15.7.2012 16:28

Jo, teď ty systémy dělají tak, aby je pochopil i amatér. Mně se osvědčil zavlažovací systém toro. Člověk si tam jednoduše může nastavit množství vody i dobu, takže to je úplně ideál. Ovládací jednotku můžete pořídit i za 1600 Kč a ta mi naprosto stačí, na ten náš trávník.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 218.167 (?), 4.10.2013 20:47

No já si teda myslím, že Toro je naprostý šmejd a mnohem lepší je RainBird. Rain Bird mám, známý má Toro a je to nesrovnatelné. Můj trávník je v nejteplepších letních dnech krásně rovnoměrně zelený, jeho místy taky ok, ale místy úplně vyschlý, celkový pohled je hrozný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 22.11.2013 19:39

Ale to neni o značce, ale o navržení a rozložení trysek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika