Příspěvky uživatele - 166.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozbitá sekačka, 8.9.2012
Včera se mi podařilo rozbít regulaci rychlosti nože. Dávám ji nahoru a dolu ale otáčky nože jsou pořád stejné. Nejde to nějak opravit?? Mám sekačku XS 55 MBS 4S
Co je to asi za skalničku?, 15.8.2012
Chtěl bych poděkovat všem, kteří na dotaz reagovali. M.K.
Co je to asi za skalničku?, 14.8.2012 Obsahuje fotku
Už léta mám ve skalce rostlinu, která vytváří nízký porost. Zatím bez krytu přetrvala všechny zimy. Protože už bych nechtěl ji označovat jako "to, co roste u dlužichy", prosím o určení druhu. Za odpověď předem děkuji.
Pojezd u sekačky TDL 484 TR, 4.8.2012
Dobrý den, Byl bych velmi rád, kdyby se ozval někdo, kdo už měnil lanko k pojezdu sekačky. Co je všechno nutno rozebrat, aby se přetržené lanko nahradilo jiným. Předem dík za odpověď. M. Kára
Smrček usychá, 21.3.2012
Zdravím, mám podobný problém... U smrčku Picea glauca Conica mi také zhnědly dvě větve v horní části stromku (cca. 75 cm vysoký). Domnívám se, že je to mrazem, jinak mám stromek na běžném stanovišti. Děkuji za postřehy, Petr H.
Durman, 17.11.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, posílám fotku našeho žlutého durman, je mu asi 8 let. Je krásný, nevýhoda je jeho obrovská žízeň Petr
Neznámá trvalka, 1.9.2011
Dobrý den, nejsem si jist, ale mám podobnou rostlinu jmenující se klejicha... Možná je to ona. Petr
Vistarie, 4.7.2011 Obsahuje fotku
Ještě jednu jsem našel
Vistarie, 4.7.2011 Obsahuje fotku
Další fotka.
Vistarie, 4.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, připojím svoje zkušenosti s vistárií. Máme ji pátým rokem a druhým rokem krásně kvete, letos tedy květe bohužel namrzly. Co se týče stříhání, na očka vůbec nekoukám, za čtrnáct dní vistárie udělá i metrové přírustky, takže stříhám dle... celý příspěvek >
Co dát do bazénu bez filtrace, 28.6.2011 Obsahuje fotku
Já používám bezchlorovou chemii Guaa. Je to polymer, který řeší vše. Viry, bakterie i řasy. Funguje to výborně, dávkování je jednou za dvanáct dnů a není to ničím cítit. Nevadí to ani do očí.
Je to hloh?, 25.6.2011
Dobrý den, dle mého názoru je to javor babyka. Petr.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika