Příspěvky uživatele - 181.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okřehek neroste, 31.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám asi opačný problém než mnozí ostatní.  Pro zakrytí hladiny jezírka jsem chtěl použít Okřehek menší. Beru jej z jezírka kde je krásně zelený a do cca týdne vždy zakryje prázdné místo vzniklé odběrem. Po umístění na nové... celý příspěvek >
UV lampa bez filtrace?, 31.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám dvě jezírka (každé cca 2m3)  propojené 7m potůčkem s průtokem cca 12000l/hod. Dosud jsem předpokládal, že pohyb vody a dostatek rostlin minimalizují růst řas. Bohužel v jezírkách a dokonce i v potůčku se nyní dost... celý příspěvek >
Dvě jezírka s potokem, 10.9.2012
Dobrý den. Mám dvě jezírka (nijak velká, každé cca 2m3) vzájemně propojená potůčkem. Problém nastane při zapnutí čerpadla (neběží 24 hodin denně). Než se "doplní" vodou horní jezírko a potok, dojde k poklesu hladiny spodního jezírka o cca 5cm... celý příspěvek >
Sagina Subulata, 1.8.2012
Dobrý den. Uvažuji o tom, že oblast styku skalky s trávníkem osázím cca 20-40cm širokým pásem Sagina Subulata. Můj dotaz na zkušené zní, zda trávník bude agresivní a za čas Saginu proroste nebo zda Sagina bude schopna trvale tlaku trávy... celý příspěvek >
Vodní rostliny VČ, 2.4.2012
Dobrý den. Nevíte někdo prosím, kde se dají na Královehradecku prohlédnout a zároveň zakoupit vodní rostliny do zahradního jezírka? Prodej s širokým výběrem jsem našel vždy hodně daleko (Morava, Plzeňsko..), přes internet se mi to kupovat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika