Příspěvky uživatele - 24.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zase růže, 16.4.2013 Obsahuje fotku
A taky Kordesky. Na začátku byl dotaz na odolné růžové růže. Objevila jsem dvě nádherné v Jemništi v rozáriu: Rosanna a Laguna - obě vypadaly po loňské mrazivé zimě v dobré kondici. A Laguna krásně voněla.
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 17.7.2012
Dobrý den, Lagunu mám a z její vůně jsem nadšená. Rozhodně patří k nejvoňavějším pnoucím růžím. Vlaďka
Seženu letos růže?, 23.5.2012
Já bych zkusla výstavu růží u Chládka v Praze Střešovicích koncem června. Vloni měl obrovský výběr růží všech možných značek. Vlaďka
Dotaz kde sehnat pnoucí růže - Amadeus, Aloha či Sympathie, 22.9.2011
Sympathie je starší odrůda od Kordese a je celkem běžně dostupná v zahradních centrech. Další Kordesovky Amadeus i Alohu mají už v mnoha zahradních centrech. Na jistotu je Chládek v Praze Střešovicích. Vlaďka
Modrá růže Sissi, 21.7.2011 Obsahuje fotku
Mě se Novalis líbí, vyfotila jsem ho u Chládků a už ho mám doma . Jen ještě nevím kam s ním...
Výstava růží Chládek - stojí za návštěvu?, 28.6.2011
Já sem se k Chládkům dostala až po výstavě. Růží je tu stále neskutečné množství a jedna krásnější než druhá. Neodolala jsem a už mám jednu stromkovou od Kordese Vlaďka
Voňavá sadová růže, 9.6.2011
Dobrý den, ještě si to můžete ověřit zde. Je tam na třetím obrázku shora a pak i popis v seznamu historických růží. Asi by to měl být Frühlingsduft od Kordese. Údajně nádherně voní a i ten název tomu napovídá. Vlaďka
Cerne skvrny na listech?, 7.5.2011
Dobrý den, doporučuji kupovat růže, které jsou proti černé skvrnitosti odolné. Pohlídejte si konkrétní odrůdy - na etiketě mají některé přímo vyznačenou odolnost vůči houbovým chorobám. Vodítkem je i znak ADR - tj. taková růže prošla nezávislým... celý příspěvek >
Hnojení Symphatie, 11.4.2011
Na jaře je rozhodně vhodné růži přihnojit, nejen popínavou. Nejlepší je organické hnojivo s guánem. Najdete jej jako speciální hnojivo určené přímo na růže. Hnojí se již v březnu a dubnu a pak po první vlně kvetení, aby růže nasadily na další květy.... celý příspěvek >
Růže v truhlíku, 23.3.2011 Obsahuje fotku
Truhlík hloubky 30 cm je minimální velikost. Růže v něm budou fungovat, pokud zvolíte správnou odrůdu - orientujte se na růže miniaturní a půdopokryvné. Musíte zajistit dostatečnou závlahu a dopřejte jim hnojivo na růže. Vloni jsem si koupila Garden... celý příspěvek >
Severozápadní stanoviště pro růže?, 21.9.2010
Souhlasím s volbou růže Rosarium Uetersen. Mám ji na severním svahu, svit tak 4 hodiny a prospívá, kvete celé léto. Po této zkušenosti jsem se orientovala na další růže od Kordese. Z jeho katalogu, který dával na For Gardenu lze vyčíst seznam růží... celý příspěvek >
Modrá růže Sissi, 12.8.2010
Dobrý den, také bych se vyhýbala chemii. Modrá bude u růží asi spíše lila až fialková. Při pátrání po modré růži jsem objevila jednu nadějnou novinku od Kordese - Novalis. Asi mi to nedá a vyzkouším ji. Vlaďka
Usychání poupat a listů anglických růží, 14.7.2010
Dobrý den, s těmi anglickými růžemi je to skoro záhada. Já mám doma William Shakespeare a docela prosperuje. Keřík je ale dost nevzhledný a nenaroste výše než 80 cm. Letos jsem koupila na jaře sadovu růži Roter Korsar od Kordese a ačkoliv je prvním... celý příspěvek >
Pnoucí růže velkokvětá červená, 25.5.2010
na šířku stěny 2,5 až 3 m jsou ideální dvě pnoucí růže. Krásně vypadají i v odlišných barvách. Vlaďka
Žluté voňavé růže, 16.5.2010
Odolná pěkně vonící čajová růže je i Lolita a Speelwark od Kordese. Mají ale barvu od žluté až do oranžových tónů. Obě mají vyšší mrazuvzdornost. Celkově ale počítejte s tím, že čajohybridy mívají nižší mrazuvzdornost než mnohokvěté růže. S... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika