Příspěvky uživatele - 62.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s opadanymi jablkami?, 26.9.2012
Padaná jabka bývají namáčklá a taková je nutno rychle spotřebovat. Já je vyštavuji spolu s mrkví, červenou řepou a malým kouskem zázvoru. Je z toho pak neskutečný životabudič :)) Milan
Nehašené vápno do zahradní půdy, 22.9.2012
PS: Pálené vápno na zelené hnojení před zarýpáním bych namíchal cca 1:1 s mletým dolomitem. Pálené vápno se v tomto případě přidává proto, aby se v půdě předešlo kyselému tlení, resp. omezí se tím množství a vliv hnilobných bakterií (mají rády kyselé... celý příspěvek >
Nehašené vápno do zahradní půdy, 21.9.2012
Vápno bych nedával k peckovinám raději vůbec (pokud se přímo neprokážre jeho nedostatek), mohly by pak trpět nedostatkem stopových prvků Zn, B a Mn - natož vápno nehašené. Obecně bych raději použil mletý dolomit, který obsahuje i makroprvek Mg a... celý příspěvek >
Mšice na paprikách, 21.8.2012
Chemstop poničí i kůru. Sám dávám igelit a na něj až chemstop. Mravence chovající si mšice zlikvidujete ale jinak a snado. Popsal jsem to ve vlákně "Jak na mravence - jednoduše". Mám koupené plastové mravenči bufety, do nich jim tu meducínu... celý příspěvek >
Síran draselný, 19.8.2012
Močůvka a koncentrovaný výluh z hnoje mají okolo 1,5% draslíku a 1 % dusíku. To je pro plodovou zeleninu velmi dobrý poměr. Zde už je ale trochu pozdě (příznaky silného nedostatku), takže by bylo myslím lepší použít onu vhodnou dávku síranu... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 18.8.2012
Já vím, k těm švestkám jsem příliš náročný. Chtít po chuťově výborné švestce odolnost na šarku není moc reálně. Milan
Určení odrůdy staré slivoně 2, 18.8.2012
Já si ani nebudu tipovat, protože tohle doopravdy neznám a nenašel jsem ani nic podobného v mně dostupných materiálech. Milan
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 18.8.2012
Zdravím Libore. U nás v počátku květu švestek mrzlo o sto šet. Co u vás a jak to případně ustála ta Hanita? Pokud jste je všechny již stihli smlsat, tak to stromek asi moc obsypaný nebyl, nebo se pletu? Máte to štěstí, že Šarka se u vás nevyskytuje?... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 18.8.2012
Nedalo mi to si neoživit, co že mám o Hanitě v poznámkách: Pološvestka, květ středně ranný, samosprašná, plod 30-40 g, sklizeň třetí dekáda srpna, trvanlivost střední, vzrůst střední, mrazuodolnost NE, rezistence na šarku NE, odolnost vůči houb.... celý příspěvek >
Síran draselný, 18.8.2012
Pro rychlejší účinek bych volil přece jen těch 30 L. Milan
Síran draselný, 18.8.2012
Bylo by dobré vědět i co že to bylo přesně za substrát - některé mají účelově nízký obsah živin. Snad ale vím už dost, tak vám zkusím dát doporučení na dávkování hnojiv. Doplnil bych tam tak 260 mg K / kg suché zeminy, dejme tomu 200 mg/kg lehce... celý příspěvek >
Síran draselný, 17.8.2012
Fíha, vermikompost je pro zahrádkáře luxusní záležitost. Tak jo. Nedostatek draslíku se na rajčatech projevuje celkem znatelně. Způsobuje nerovnoměrné dozrávání plodů - části zůstávají nazelenalé. Silnější nedostatek se pak projeví zasycháním a... celý příspěvek >
Síran draselný, 17.8.2012
No, nevím. Řekl bych, že tento druh minerálního hnojiva spíš patří do rukou někoho, kdo už ví přesně co dělá. Tedy někoho, kdo dokáže vypozorovat na rostlinách symptomy nedostatku konkrétní živiny a dokáže příslušné hnojivo správně nadávkovat. Méně... celý příspěvek >
Co je to za slivon?, 17.8.2012
No, některé destiláty od dědy byly úplné poklady. Např. měl moc dobrou třešňovici a jeho slivovice byla taková dobrá klasika. Pálil nadvakrát a ředil to na 60-65 procent. Tak se o tom dalo opravdu prohlásit "ta píše". Člověk když to... celý příspěvek >
Co je to za slivon?, 17.8.2012
Zajímavá hádanka. Porovnával jsem to se svou švestkovu databází a mně by to vycházelo na Stanley. Ta by v tuto dobu u vás nebyla ještě úplně dozrálá. Moc mi ale nesedí barva té švestky na řezu, možná je to ale jen jiným stupněm zralosti.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika