Příspěvky uživatele - 61.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mlýnek na papriku, 17.1.2013
Paprika musí být suchá a dá se až říct.. přeschlá.Rozlomím, vyberu semínka a ještě rozlámu na menší kouskyMusí být tak suchá, že se láme..Melu v tříštivém mlýnku na kávu(mám ho ale pouze na koření)a je krásně jemná a má i úžasnou barvu.Melu chvilku,... celý příspěvek >
Prosím o pojmenování rostlinky, 25.8.2012
Možná je to... ibišek bahenní, ale podle fotografie moc nepoznám tvar listů.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 5.7.2012 Obsahuje fotku
Jejda, tak jsem vám to tady zamotala.Tak jsem asi 25Km severně od Brna.Začátek Vysočiny a když, tak se budu podepisovat třeba ještě Lída2.Ano je to zde už hodně lesnaté a kopcovité.Asi takový pohled mám z okna.Jinak všem děkuji za pochvalu.Všichni... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 4.7.2012 Obsahuje fotku
Je strašně sucho stále zalévám a na déšť to nevypadá.Doufám, že nepříjde nějaka pohroma a nebude po kytkách.Tak jsem si to pro jistotu vyfotila a jdu se podělit.
Zahradni solarni osvetleni, 29.6.2012
V zimním období světla uklízím.Svítíme jen klasicky elektrickým osvětlením kolem cesty a domu.V záhonech to mám jen v létě na parádu a potěšení oka,
Zahradni solarni osvetleni, 29.6.2012 Obsahuje fotku
Solární lampičky na zahradě mám, občas manžel musí vymněnit baterie, ale svítí už dost dlouho a je to dekorativní.Letos jsem si koupila solární reflektory se samostatným panelem a to se mě líbí mnohem víc a nasvítíte si světlem na kloubu... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 24.6.2012 Obsahuje fotku
Leni, nepoužívám nic, Mám spoustu trvalek a pokryvných rostlin, tak to plevelení zas docela jde.Jen u plotu jsem udělala pás netkané textilie a zadělala jsem ho drobným kamenín posbíraným na zahradě a proložila placáky.Z těch větších dělám... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.6.2012
Samozřejmě, jak je soused a není zrovna vstřícný, tak je to smůla.To neznám, žádného souseda nemám.Jen z jedné strany zahradu(sice dost neudržovanou),tam to osazuji, abych na ten borčus neviděla. Oni tam chodí tak 1x ročně.Plot je na jejich... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.6.2012 Obsahuje fotku
Smaragdy rostou celkem rychle a plot z nich jde udělat.Já osobně nejsem moc zastáncem takových plotů.Asi bych to řešila deskovým plotem, kůrovou rohoží atd. a osadila něčím jiným, To je ale z mého pohledu, protože tyto rostliny se do mého... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.6.2012
Tak snad bude opravdu malej, ale ono podle fotografie neodhadnu jak ho máte daleko od thůjí, ale aby vynikl,  chce to prostor.Oni vám narostou i ty thůje i když je bude zastřihovat, tak aby se to pak nemotalo dohromady.Ona ta 2-3m výška má taky... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.6.2012
Pane Honzo s kopřivami jste si mě asi spletl s jinou Lídou,ale také je nakládám a používám.No času to zabere dost.. a finančně??,jak se to vezme.Některé věci si řízkuji z darovaného a svého materiálu, spoustu věcí si vymněním s jiným nadšencem a... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.6.2012
Jsou to ale 4 rostliny.Jinak to dělám tak, že velkému keříku kus uryji a zasadím a hned mě to udělá keřík.Už jsem tak napěstovala spoustu trsů.Do zahradnicrví chodím zásadně s papírkem co chci a podrobně si to nastuduji na netu.Pokud neví oni a... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.6.2012
Paní Dášo, pidi,nebo obr.To je jedno, hlavně,že má z toho člověk krásný pocit.A i pdi zahrádka je krásná a nadělá spustu radosti.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.6.2012 Obsahuje fotku
Za karafiatky je sedum(rozchodník).Je to vděčná rostlina má dužnaté listy a krásně k ní ladí kapradiny, bohyšky i okrasné trávy.Kvete od růžové po červenou až fialovou květy jsou vzpřímené, neohýbají se a dají se sušit.Na přiložené... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 21.6.2012
Zahradu k obrazu svému dělám asi 10let.Ponechali jsme jen některé vzrostlé stromy.Ne.. opravdu nejsem odborník, ale zahradničení je můj veliký koníček.Já jsem strašný milovník kamenů a někdy už je z toho manžel na nervy.To když si vymyslím nějakého... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika