Příspěvky uživatele - 211.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odtok moci, 16.4.2014
Přikláním se k popsanému, snad je to ideální stav, kdy odtok moči je z kotce popsaným způsobem zajištěn nicméně, vždycky to takto praktikovat nemusí jít... Ani já to v chovu nevyužívám a můj systém je takový, že na dno kotců dám silnější vrstvu buď... celý příspěvek >
Zabřezlá samice, 16.4.2014
Osobně samici po připuštění nijak neprohmatávám, i když taková praxe také existuje. Po připuštění za 5-7 dní dávám k samci znovu a pozoruji chování. Takové to pískání, bručení, samce odhánění, agresivita vůči němu je dobrá předzvěst, že březí... celý příspěvek >
Kokcidioza, 16.4.2014
Kokciióza králíky dokáže zdecimovat, rychle se šíří a pokud potihne chov, léčba je nezbytná. Mám také dobré zkušenosti se Sulfakombinem - hlavně, úplně vyřadit jaké-koli zelené, šťavnaté atp. Králíkům POUZE suché-pochopitelně nejlépe kvalitní (otava)... celý příspěvek >
Samice se nechtějí nechat připustit, 16.4.2014
Prosím, dovolím si připojit svůj příspěvek. Nikomu nic nevnucuji, nicméně přiznávám, že i v chovu králíků je dobré mít řád a defacto i připouštěcí plán... Můj chovatelský rok začíná koncem prosince. Hlídám teplé dny nebo alespoň teplá zapoledne a... celý příspěvek >
Jak zakopat slivovici, 1.7.2012
Ahoj, take premyslim o zakopani 1L a vykopani az bude synovy 18let. To bude v cervnu 2030, tak doufam ze v te dobe nebude mrznout :). Uvazoval nekdo, nebo dokonce jestli nema nekdo z vas zkosenost, s plnenim do sklenene lekarske lahve s brousenym... celý příspěvek >
Skudci na paprike, 8.6.2012
Letos pěstuji tabák, zatím roste jako blázen, potom budu aplikovat postřik. Tabákový výluh proti mšicím Návod na tabákový výluh proti mšicím     150g tabáku rozmícháme ve 3 litrech vody, za občasného míchání vaříme pod... celý příspěvek >
Slivon čim hnojit, 11.9.2011
Prosim poradte budu sazet stromky švestek mam na zahrade kyselejsi pudu provapnit ihned při sázení nebo až příští rok při hnojení a čím hnojit mužu zalit slepičinci?
Poradte co to je za keř?, 30.6.2011
Prosím pordte nevím jak ten ker jmenuje a jak ho pestovat po zime začal hodně prosichat ale už obráží. dík.
Slepičince příprava před zkvašenim, 11.2.2011
Prosím o radu. Píše se zde v jakém poměru ředíme slepičiny s vodou při zálivce ale kolik slepičin asi do 200 litrového sudu před zkvašením Jednu nebo dvě lopaty čtvrt sudu?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika