Příspěvky uživatele - 148.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Stihl x Husqarna x Stiga na 3200m sajgonu, 10.8.2008
A co Honda? Já ji mám už několik let a jede jako ďas. Moc to na ní není k přečtení, ale tuším typ 435 nebo tak nějak. Pavel
Jalovec - choroba nebo škůdce?, 6.8.2008
Rez vejmutovková. Kupte si postřik a postříkejte nejen okolí, ale hlavně svoje jalovce. Opaovat podle návodu a je po problému. Měl jsem stejný problém, ale intervaly jsem zkrátil na polovinu. Stříkal jsem jen jalovse a vyplatilo se to.
Sadenie žaluďov dubu, 30.6.2008
A co metoda Rumcajs? He? Normálně nastřílet do země a počkat až vyrostou. Žalud je jako plod ochoten klíčit kdykoliv, kdekoliv. Děláte z toho zbytečně vědu. Je to v podstatě plevel. PT
Kurník - izolace?, 13.4.2008
Zrovna to řeším. Myslím si ale, že důležité je udržet teplotu tak 5-10 stupňů nad nulou. Slepice má peří a i kdyby jste se postavil na hlavu, v zimě to s vajíčkama stojí za slepičinec.
Kdy začít zalévat tůje?, 27.2.2008
Thuje: Zalévat když je nad nulou. Rezavé výhony nic neřeší, jen vypovídají o tom, že rostlina je v úzkých. Ale pokud mohu doporučit: Zalévat, zalévat, zalévat i když si z Vás sousedé dělají prču. Vyplatí se to. Pavel
Ochrana stromků v zimě před okusem zvěří, 28.10.2007
Jojo, já mám 160cm pletivo a stejně jsem si nabil ústa. Na jaře ty kocouří mrchy a taky kuny (abych nekřivdil) značkují rajón. K tomu patří drásání kůry ze stromků. Přišel jsem o pár stromků právě když jsem sám sebe pochválil, jak pěkně jsem to... celý příspěvek >
rostliny okolo studny, 13.10.2007
Pletete si pojmy. Kořenový filtr je něco, co odebírá biologicky odbouratelný odpad z odpadní vody. Z vany, močůvky a podobně. Kolem studny by se nic co obsahuje biologický odpad nemělo vyskytovat. To by Vám pak hygiena zatrhla pití vody z této... celý příspěvek >
udírna na zahradě, 13.10.2007
No teda pene Vysložile, taková rada od odborníka, fuj. V podstatě to je pravda, ale když máte tepelně zaizolovaný "venzok" jak se říká u nás ve Slezku, tak ušetříte na dřevě. Ono taková olše se sehnat dá, ale třešeň pro fajnšmekry je poklad k... celý příspěvek >
Kana/dosna, 13.10.2007
Mám asi šedesát rostlin Kany. Je to sice nepřesný název, ale berme to tak. Na podzim počkám, až seknou první mrazy. Vyryju to, umyju to (!!!) většinou se mytí nedoporučuje. Roztrhám to na kusy. Podělím sousedy. Každý rok vzdálenější. Rány zasypu... celý příspěvek >
Poradí mi někdo?, 13.10.2007
Riskujete vymrznutí kořínků a semeno se zničí. Pokud vsadíte jako já na mírou zimu (letos), tak zasejte. Nebude to nic moc, do zimy stejně budete na blátě, ale na jaře máte náskok. Myslím si ale, že pokud nemáte tarvní semeno skoro, nebo úplně... celý příspěvek >
Mám pozemek podsypaný vrstvou škváry a popela, 3.10.2007
Děkuji všem za dobré rady. V podstatě jsem podobné reakce čekal. Pro klid duše jsem vykopal sondu. Po půl metru popela a škváry jsem narazil na zbytky ještě dřívější stodoly než byla ta, kterou jsem zrušil já. Na metru čtverečním jsem nasbíral oůl... celý příspěvek >
oleo-mac 952, 1.10.2007
Jojo, taky jsem to tak dělal, ale po čase se někde něco potento, startování bylo čím dál tím horší.  Pokud jde o dotaz na ventil, pak si myslím, že popis v manuálu je naprosto přesný. Tedy používat. Se sytičem je to horší. Někdy jo, jindy ne. To... celý příspěvek >
oleo-mac 952, 30.9.2007
Nekupovat. Tváří se jako profi pila, ale ke startování musíte mít trpělivost a síli jak Herkules, řev tura je slavičí písní proti řevu motoru a to nej nakonec: šrouby, které drží list nejsou ukotveny v kovu, ale v plastu. V obyč plastu, jaký vidíte... celý příspěvek >
přezimování kaliny - viburnum tinus, 10.9.2007
Tedy nevím jak Vy, ale u nás na Karvinsku s tím moc cavyků neděláme. Kaliny mi tu rostou spíše jako plevelný keř než jako zdroj problémů. Možná se ale pletu a říkáme kalina něčemu jinému. Pošlete fotku.
Příroda šílí, kvetou mi stromky v sadu., 27.8.2007
Dnes jsem v sadu objevil kvetoucí stromy. Vyštípal jsem květy a zalil je draselným hnojivem. Co mi k tomu kdo můžete poradit. Pavel
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika