Příspěvky uživatele - 148.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mišpule, 26.8.2007
Pane, při vší úctě nemohu. Já jsem dostal pár stromků od pana profesora v domovské alma mather a slíbil jsem že ani na mučidlech... Ale rouby Vám dám. Stačí říct a až pojedu na Dlouhé Stráně hodím Vám je domů.
Je možné zaměnit rašelinu za hrabanku z lesa?, 26.8.2007
Ale jo, jde to. Jen si dejte pozor, co tam kdo nasypal. Často je pod listím suť ze staveb. To pak není hrabanka, ale vápnění.
Dá sa teraz presadiť lipa?, 26.8.2007
Deto, ale zalévat, zalévat, zalévat a nehnojit. Spálí to kořínky.
Chlazení piva, 21.8.2007
Kolegové opilci/pivaři, jste mimo a ani o tom nevíte. Kupte si ve výprodeji nebo si slepte něco na způsob automobilové chladničky na 12V. Udělejte si dva hady z Cu trubky tak, aby vlezli vedle sebe do té chladničky a aby dovnitř vzniklých spirál... celý příspěvek >
Mišpule, 19.8.2007
No, já mám několik mišpulí v sadu. Stromky jsou pět let na místě a plodí docela slušně. S mrazem problémy nemám. Jen bych chtěl vědět, jestli někde není receptář na co všechno se dají použít. Stejně tak mám kdoule a rakytníky a i jiné... celý příspěvek >
Jakou strunu pro křovinořez?, 15.8.2007
Dejte si pozor na struny, které jsou na omak mastné. Často jsou v různých železářstvích na metry. Takováto struna se v cívce slepí a přestane se vysouvat. Já jsem si koupil třicet metrů a po třetím pokusu jsem to mrsknul do popelnice. Jinak bez... celý příspěvek >
Křen, 10.8.2007
Nejlepší je prý ze hřbitova, ale nezkoušel jsem to. Mimochodem, když už se bavíme o takové kravině: Má křen odrůdy? Díky Pavel
Výsadba ovocných stromků do jetele a trávy, 29.7.2007
Ten fígl s hadicí je prima věc. Já tak přesazuji i poměrně vzrostlé stromky a hadici dávám tzv. "husí krk" o průměru 32mm. Jen nesmíte zapomenout zalévat. Navíc, pokud má stromek slabší kořenový systém, je poměrně nebezpečné mu přímo mezi kořeny lít... celý příspěvek >
letní řez, 29.7.2007
Vždy jsem měl za to, že je třeba držet lajnu podle toho, na jakém dřevě odrůda plodí. Při řezu pak dávat pozor na délku, směr a sklon výhonu. Obecně jsem se učil, že čím svislejší, tím víc "na dřevo" a čím vodorovnější "tím víc na jabka". Je to... celý příspěvek >
Praskání jader broskví před dozráním, 14.7.2007
No, teda nevím, ale mám pozemek s poměrně velkým převýšením po úhlopříčce. Navíc dole je mrazová kotlina. Takže broskvoně mohu mít pouze v horním rohu. Tam svítí slunce cca od 10:00 do večera. Co muhu udělat proti praskání jader. Zalévám, stříkám,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika