Příspěvky uživatele - 249.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Albizia, 17.10.2009
Dobrý den. Letos jsem našel dva semenáčky cca 5cm pod Albizia julibrissin v Šibeniku. Jsou i teď na zimu v malých květináčích na okně a jsem zvědavý, jestli se dožijí jara.
Jak namnožit rakytník?, 17.10.2009
Vloni, hádám na přelomu léta a podzimu, jsem si ulomil dřevitý řízek a kupodivu se se stimulátorem chytil. Nevím jestli to byla náhoda, každopádně dávám to jako tip.
Fagus sylvatica Michal Red, 17.10.2009
Dobrý den. Prosím o zaslání výše zmiňovaného článku na webmaster[zavinac]rostliny.net. Děkuji :)
Jak nejlépe sázet bukvice?, 17.10.2009
Stratifikace znamená nechat semena projít mrazem. Asi se setkáte také s výrazem skarifikace, což je narušení slupky tvrdých semen třeba smirklem, nožem, atp.
Pryskyřník nebo Mochna a jedna další, 8.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den. První dvě patří k sobě a nemohu se rozhodnout, jestli se jedná o Mochnu nebo Pryskyřník. Druhou rostlinu neznám vůbec. Pomůžete? Díky.
Hledám názvy několika rostlin, 25.8.2009
Děkuji všem!
Hledám názvy několika rostlin, 24.8.2009 Obsahuje fotku
První 4 jsou z Čech ostatní z Chorvatska. Předposlední je hádám Chrpa polní (Centaurea segetum). Děkuji.
Cortaderia nebo Miscanthus, 23.8.2009 Obsahuje fotku
O jakou trávu se jedná? Děkuji.
Co je to za keř?, 23.8.2009 Obsahuje fotku
Děkuju za navedení. Bude to Fatsia japonica. Ještě bych měl dotaz na identifikaci další rostliny z chorvatska. Plody i květy má jako rajčata o velikosti borůvky.
Co je to za keř?, 23.8.2009 Obsahuje fotku
Foceno v Chorvatsku.
Listnáč z Chorvatska, 23.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den. Letos jsem se na dovolené často setkával s tímto stromem. O co se jedná? Děkuji.
O jakou cibulovinu se jedná?, 22.7.2009 Obsahuje fotku
Lilije to nebude. Díky :o)
Parametry geotextílie a fólie, 20.7.2009
Děkuji za rady, půjdu do 1mm a 200gr.
Parametry geotextílie a fólie, 19.7.2009
Dobrý den. Kopu jezírko o rozměrech 6x3m s asi 1m hloubkou. Zajímalo by mě, jakou tloušťku fólie použít a jaký druh geotextílie. Asi 3m od kraje je vzrostlá třešeň a cca 15m vzrostlé lípy. Podklad je pískový. Děkuji.
Co je to za skalničky?, 15.7.2009 Obsahuje fotku
Prosím o identifikaci. Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika