Příspěvky uživatele - 249.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za keř?, 7.6.2009 Obsahuje fotku
Kvete právě teď. Děkuji.
O jaké skalničky se jedná?, 17.5.2009 Obsahuje fotku
Předem děkuji.
O jakou rostlinu se jedná? Lidově se ji prý říká punčoška, 11.5.2009 Obsahuje fotku
Děkuji.
O jaké stromy se jedná?, 5.5.2009
Děkuji moc.
Nizky listnaty ker, 3.5.2009
Je to bobkovišeň lékařská - Prunus laurocerasus
Co je to za rostlinu?, 3.5.2009 Obsahuje fotku
Díky za nápovědu :o)
O jaké stromy se jedná?, 3.5.2009 Obsahuje fotku
Nacházejí se v průhonickém parku. Díky.
Co mi roste na skalce?, 23.4.2009
Tohle bude nějaké Sedum (Rozchodník).
Co mi roste na skalce?, 22.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den. Nejspíše to bude nějaký pryšec. Ale jaký druh? Nebo je to něco jiného?
O jakou rostlinu se jedná?, 22.4.2009 Obsahuje fotku
Vypadá podle knížky na Buphtalmum (Volské oko), ale ta moje má srdčité listy a kvete už teď. Díky za radu.
Koníček - botanické jméno, 19.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den. Jaké má botanické jméno tráva lidově zvaná koníček? Viz. obrázek. Děkuji.
Pomoc s identifikací rostliny, 5.4.2009
Děkuji :)
Pomoc s identifikací rostliny, 4.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den. O co by se mohlo jednat? Děkuji.
Předčasné otužování platanu, 31.3.2009
Dobrý den. Min. rok vypěstovaný platánek ze semena mi letos začal rašit ve sklepě. Když letos začaly být teploty jakž takž nad nulou, dal jsem ho nedočkavě ven, ale nejspíš nečekaný mrazíky způsobily, že lístky zaschly. Teď je ve skleníku kam jsem ho... celý příspěvek >
Jak pěstovat litchi?, 31.3.2009
Souhlasím. Mořím se s nima už druhý rok a teprve teď jsem na to přišel že chtějí teplo, rosit ideálně 2x denně a pořád vlhkou půdu. Nejdřív vyrostou rychle do cca 15cm a pak už to jde hooodně ztuha.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika