Příspěvky uživatele - 8.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 28.2.2013
Já bych to nedělal, ono to rajče má překvapivě bohatý kořenový systém. To už by bylo lepší vést jednu rostlinu na dva výhony, což vám je ale na nic v případě, kdy tam chcete mít různé odrůdy.
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 28.2.2013
Možná to přeci jen smysl má. Je pravda, že palisádové pletivo, které nejlépe využívá světlo, je při horní straně listů, ale protože jsou listy víceméně průsvitné, i spodní světlo bude využité.
Jaká choroba či porucha je na jabloni?, 22.2.2013
To snad ani nic jiného než hořká skvrnitost nemůže být. Co je to za odrůdu?
Pěstování rajčat 2013, 20.2.2013
Na jednu stranu Vás lituji, ale na druhou stranu závidím - to mě by manželka zabila.
Stará jabloň, 19.2.2013
Jenom dodám, že důležitější, než výška koruny je vzrůstnost vybraného stromku. Můžete mít korunu skoro u země a stejně vám strom zabere půlku zahrady. Naštěstí prodávané stromky mívají parametry sladěné, takže si stačí vybrat podle výšky kmene.
Stará jabloň, 18.2.2013
Já bych ji netrápil a podťal
Konference na kdouloni?, 18.2.2013
NIkoliv, místo u plotu už je obsazené sousedovic čtyřmetrovým semenáčkem jasanu :)
Konference na kdouloni?, 18.2.2013
Samozřejmě záleží na velikosti zahrady, ale klidně si mě připište na seznam jako unikát - já jsem zasadil 4 ovocné vysokokmeny a už se těším, až budou dominantou zahrady.
Konference na kdouloni?, 17.2.2013
Já pojmu "rychle zestárne" rozumím tak, že brzy přejde do plné plodnosti, přestanou růst dlouhé výhony a vzniká rozvětvený krátký obrost, který má nízkou kvalitu plodů. Z konference na kdouloni jsem také zatím zklamaný, přírůstky jsou minimální.... celý příspěvek >
Jarní výsev, 17.2.2013
Jen klid, udržujte substrát vlhký a ona vylezou
Jarní výsev, 16.2.2013
Já bych rád uklidnil paní Melisu, loni mi mochyně lezla taky skoro měsíc.
Pomáhá lunární kalendář?, 8.2.2013
Zase tak špatně to nemám. Teď jsem si to dohledal a pro naši polohu by to mělo být 7:26 - 17:06. Svítá samozřejmě dříve, takže kačeny asi nečekají, až slunce vykoukne. Ale děkuji za upozornění, měl jsem tam nastavený Berlín. Ono se to s polohou mění... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 8.2.2013
To snad musí být překlep, snad každý ví, že v rovnodennosti má den 12 hodin. Takže asi bylo myšleno 6 - 18. Odkud máte ten východ a západ pro dnešek? Mně moje meteostanice ukazuje 7:35-17:05.
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 6.2.2013
To spolu nesouvisí. Vrstva hnoje se dává pod substrát nikoliv jako zdroj živin, ale jako zdroj tepla. Pokud ji tam dáte, můžete v březnu sít do pařeniště rovnou (při mrazech je třeba ještě přikrývka). Pokud ne, musíte to udělat tak, jak píšete, a to... celý příspěvek >
Kameny, 5.2.2013
Adresa: KÁMEN Zbraslav, spol. s r. o. Lom Všestary 251 63 Stránčice Otev.doba: po-pá 6:00-15:00
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika