Příspěvky uživatele - 94.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat, 3.6.2012
těsně u Českého Brodu, nadm. výška 219m jsem rád, že se mi rajčata zasažená mrazíky dávají víceméně dohromady plus pár nově zasazených někde možná nějaký květ, někde už i nějaký zelený plod nicméně na statné rostliny s květy a plody to díky... celý příspěvek >
Nemoc hadovek (okurky), 3.6.2012
roubované nebo neroubované? může jít o akutní nedostatek dusíku stejně jako např. přemíra zálivky stejně jako i to, že rostlina ještě nedokáže plody utáhnout, tedy pokud je to neroubovaná okurka jež by se měla zaštipovat napište více, o jakou... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 3.6.2012
rajčata jsem měl ve skleníku jednou, už bych to nechtěl ani zadarmo... byla to džungle a když porovnám výnosnost proti rajčatům venku a srovnám to třeba s paprikou nebo lilkem či okurkou, tak rajče dát do skleníku mi přijde škoda toho místa... a... celý příspěvek >
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 3.6.2012
já mám od března Alko kompostér 700 hned jsem ho naplnil koňskou mrvou spolu s pilinami od morčat a zbytky zeleniny plus nějaká zemina, přidal bio enzymy a už TEĎ je ho tak třetina která voní přesně jak má a dle mne bych ho snad už pomalu mohl... celý příspěvek >
Pěstování dýně (hokaido), 3.6.2012
a samozřejmě rozhoďte kolem granule na slimáky, je to kolem jedné rostliny korunová záležitost stejně jako udělat pro mladou sazenici kolem dokola ohrádku z trávníkové obruby, té plastové, potom to vyndáte
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika