Příspěvky uživatele - 72.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 6.12.2008
Jsem z Mnichovic a Mo mám nealeko, ale již dlouho jsem k nim nezavítal a co potřebuju tak kupuju jinde a to hlavně v Německu a Rakousku. Cena, kvalita a přístup je tam perfektní. Zrovna sháním nové auto a v Německu jsem dostal o 40% lepší cenu než u... celý příspěvek >
Palivo aspen , 6.12.2008
Mám HQ 268 kterou jsem kupoval v roce 1996 a zatím jsem nikdy benzín nevyjížděl až do konce a stále je v ní určité množství benzínu. Žádný problém s membránou v karburátoru nemám a než jsem objevil toto fórum tak jsem ani netušil o nutnosti prázdné... celý příspěvek >
Jednoosý malotraktor na zahradu, 8.10.2008
Jestli můžu doporučit tak Vari nebo Terru podle toho v jaké cennové relaci scháníte stroj. Já mám Terru z roku 1977 a mimo benzínového ventilu a kolínka vzduchového filtru jsem nepotřeboval nic. Sekal jsem s ní zahradu 5000 m2 a v roce 1990 jsem... celý příspěvek >
I toto je Mountfield - co se v Mountfieldu vyplatí?, 8.8.2008
Tak jsem dneska šel k Mountfieldu pro ty uhlíky ke strunovce TR 101E. Nejsou na sladě a objednávací doba necelý týden a cena 360 Kč. Tak se podívám co mám v dílně za jiné uhlíky a asi půjdu pilovat. Cena teda nic moc za takovoto... celý příspěvek >
I toto je Mountfield - co se v Mountfieldu vyplatí?, 28.7.2008
Tak mě čeká cesta k Mountfieldovi protože odešly uhlíky ve strunové sekačce. Jsem zvědavej na cenu, protože mám v záloze řešení s přebroušením uhlíků z jiného elektromotoru. Jirka
I toto je Mountfield, 25.7.2008
Já doporučuji se před nákupem u Mountfielda podívat co nabízí jiní a i v zahraničí, protože pak zjistíte že dostanete profi kvalitu za stejnou cenu nebo i levněji než hoby kvalitu u Mountfielda. 7 let záruka je jen reklamní trik... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 22.7.2008
Myslím že se v současné době vyplatí vše kupovat v zahraničí vzkledem k silné koruně. Já koupil Hq XP 372 v Rakousku za skvělou cenu a do dnes nemá jediný problém. Zahradní traktor jsem koupil v roce 2007 v Jičíně od AGS s Vanguardem 18 Ps a... celý příspěvek >
motory briggs stratton u zahradních traktorů, 14.2.2008
Mám VANGUARD  18 Hp v traktůrku a jsem s ním velice spokojený. Od Inteku se dost liší. Intek je nížší třída a u té není zaručené dlouhodobé používání v tvrdých podmínkách. Nejlépe se podívejte na stránky BS tam najdete vše... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 7.1.2008
Také dobrý večer a pořad na Nově jsem taky  viděl a jen jsem zíral jak pan Drbohlav mlží. Podle něho když není čerpadlo určené k trvalému provozu tak nesmí být také trvale ponořeno. Za další se čerpadlo porouchalo po 18 měsících což je ještě v... celý příspěvek >
Motory Jikov, 5.12.2007
Ano přesně tak jak napsal pan J.S. si chci upravit Terru na svážení dřeva z centra lasa k nákladnímu autu. Zatím jsem používal upravenou Multicáru na želeného koně. Bezvadně mi pomáhala,ale nevýhoda byla v její váze při převozu na vleku za náklaďákem... celý příspěvek >
Dotaz na majitele trav. traktorů, 2.12.2007
Tak já mám kolíbku a nemůžu si stěžovat. Starjet jezdí jako drak a bezvadně se s ním seká svažitá zahrada. Citlivost je excelentní a bleskurychlá.
Motor jikov, 27.9.2007
Je zajímavé že moje Terra s motorem Jikov vyrobeným v roce 1977 běhá dodnes bez jediné opravy, pouze se mi vyklepal šroubek uzávěru benzínu, ale ten jsem koupil za pár korun nový. Za celou dobu jsem měnil pouze gumové kolínko sání a svíčky. Nastavení... celý příspěvek >
Zahradní sekačka – výměna oleje?, 23.3.2007
Teda pane host - xxx.xxx.11.99, 23.3.2007 16:19 proč zak zhurta na hosta - xxx.xxx.234.140, 23.3.2007 14:38 . Snažil se odpovědět univerzálně jelikož i třeba Terra je sekačka s dvutaktem i čtyřtaktem. A co se týče měděné vazelíny tak ta stojí méně... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 1.3.2007
Tak Moutfield prodloužíl to své kolečko. Jezdím okolo jeho prodejny a žádné velké davy tam nevidím a to v novinách píše o návalu zákazníků.  Ty své chvalozpěvy co každý den vychází v novinách a které mu na zakázku píše agentura se již asi... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 20.1.2007 Obsahuje fotku
Naprosto souhlasím s Fandou. Mám HQ 268 a 372 a předu spokojeností. Moutfield je drahej a to co prodává jsou hračky.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika