Příspěvky uživatele - 78.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrácia - poprosím komentovať, 23.5.2012
No a keď to dáte mädzi plot a tuje bude sa to dať čistiť?
Kořenová čistička pro jezírko, 23.5.2012
Koreňovu čističku k jazierku mám viac rokov a aj som ju trochu prerábal a nič také som tam nenašiel a čo sa týka premnoženia rastlín toho sa obávať vôbec netreba, pretože tam je akútny nedostatok živín.Rastliny všetko premenia na živú hmotu ich tiel,... celý příspěvek >
Filtrácia - poprosím komentovať, 22.5.2012
Presne tak.Toto sú akváriové technológie a v takýchto rozmeroch to nie je nič moc.Dá sa to pomerne jednoduchšie dosiahnuť práve prirodzeným čistením. 
Filtrácia - poprosím komentovať, 22.5.2012
Koreňová čistička by bola určite lepšia.
Filtrácia - poprosím komentovať, 22.5.2012
Funkcia filtrácie je predsa priamo závislá od toho koľko odpadných látok má odbúrať. 15 dobre živených KOY už narobí pekný svinčík. Ja mám červených karasov asi 31 ak sa mi ich podarilo dobre zrárať, pôvodne som kúpil 6-tych. Nádrž je 5m/2 a filter... celý příspěvek >
Kořenová čistička pro jezírko, 22.5.2012
Koreňovú čističku netreba nijako čistiť. Koreňe prerastú štrkom a vyplnia celý priestor v štrkovom lôžku. Na konci zimy odstránime staré suché rastliny a to je všetko. vhodné rastliny sú napr. pálky a kosatce.
Kořenová čistička pro jezírko, 22.5.2012
Koreňová čistička je pomerne jednoduchá záležitosť- je to vlastne nádoba asi 60cm hlboká vyplnená riečnym šrkom 2-4cm zrná do ktorého sú zasadené rastliny. Vyhotovenie výkop a fólia ako jazierko.Na strane vzdialenejšej od jazierka privádzame vodu z... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 23.4.2012
V akvarku sa to na rastlinach prejavilo do tyzdna a to som tam daval tusim 1dcl / 100l vody. To je uvedene kilo na m/2vody. takze dobre to rastlinam rozhodne neurobi.Ale tam som jednoducho potom vymenil dve tretiny vody a bolo. A v jazierku to asi... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 19.4.2012
To je malé kalové čerpadielko, na tých obrázkoch kde to drží ten chlap to vyzerá že to nie je až taká jednoduchá manipulácia ako s vysavačovou rúrou.
Kdy začít krmit rybyčky?, 19.4.2012
Ja ich nekŕmim vôbec, sused im nasypal nejaké granulky pre akváriové rybky ale nejavili o to záujem. Zato sú velmi čulé nedajú sa vôbec chytiť sieťkou a zožerú všetko čo pristane na hladine. Jedná sa o obyč.červené karasy z pôvodných štyroch... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 5.4.2012
Ináč tá dávka 3kg na m/2 je pomerne dosť veľa. Riso
Řasa v jezírku teď na jaře, 5.4.2012
No ale to už nie je jazierko ale rybníček takže sa bavíme každý o niečom inom, ale pochybujem že to Koi kaprom nevadí. Takže keď vodu takto dezinfikujete solou jasně že tam riasa nerastie. No a keď vodu nesolíte a je tam plno živín pretože je tam... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 4.4.2012
No a máte tam aj rastliny, alebo je to rybník? Riso
Ponorná UV lampa, 3.4.2012
UV lampa je žiarič v ultrafialovej oblasti spektra em.žiarenia. Ako taký sa chová ako germicid to znamená zabíja baktérie a takmer všetko živé- záleží len na dávke žiarenia.
Vlaknita rasa, 3.4.2012
UV zapínam až niekedy v júny ináč nastane čo popisujete. Skôr posilnite trochu baktérie.UV vláknitým riasam nijako neškodí (neožaruje ich) skôr naopak, podporuje ich v raste pretože im dodáva živiny.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika