Příspěvky uživatele - 168.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 27.4.2020
Ano, kočka ho ignoruje. Ta naše se ale napřed popíchala, zkoušela ho tlapkou. Po té zkušenosti si ho už nevšímá.
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 28.8.2017
Tak předně: kamenný koberec by měl pokládat někdo, kdo tomu opravdu rozumí. Ono se pak může klidně za rok stát, že budete muset najít odborníka na znovu udělání koberce, protože špatnou pokládkou koberec nebude takový, jaký by měl být. Další věcí je... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 28.7.2017
No osobně jsem radši koupil rovnou hotový filtr. Máme teď doma filtr značky Berkey a zatím dobrý.
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 23.6.2017
My sušíme v sušičce Yden a maximální spokojenost.
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 9.4.2017
Ano, tuto dlažbu - kamennou, máme kolem domu. Je fakt skvělá - nerozpaluje se, nezůstává na ní voda.
Voda je cítit až z kohoutku, 13.11.2016
Doporučuju filtr Berkey. Jednoduše odstraní bakterie a viry z vody.
Výroba domácího sýra, 26.9.2016
a máte doma někdo fermentor? právě nad ním uvažuju, že by usnadnil práci. Našla jsem teď moc pěkný fermentor kuvings. Má někdo?
Voda ze studny je cítit, 28.8.2016
Opravdu lepší jsou speciální filtry. Viz např. Berkey
Kvalitní kamínky do kočičího WC, 15.8.2016
Tak já jsem taky toho vyzkoušela hodně. Nakonec jsem přešla na jiný typ záchůdku - pořídila jsem sice dražší, ale za to kvalitnější automatický záchod Catgenie. Mohu jen doporučit.
Vcelarstvi, 28.2.2016
Tak varroa je hrozné svinstvo. Já osobně s ní mám zkušenosti. A musí se zkoušet fakt všechno. Nakonec zabral až Thymovar.
Stihl MS 461, 26.6.2014
dobry den mohu se zeptat jaky jste resil problem s mazanim mam 441 a malo maze na retez nastaveno na max hadicka i o krozek a snek novy olej ok..diky za info, radu
Docasna ochrana proti okusu?, 25.5.2014
Nastříhané chlupy ovcí navěsit na rostliny, nám to fungovalo proti okusu srn.
Ms 441, 17.3.2014
jeste jestli se mohu zeptat vas ci nekoho jineho jakou funkci plni "perko" na snekovem kole olejoveho cerpadla
Ms 441, 16.3.2014
velice dekuji pomohl jste mi moc
Ms 441, 16.3.2014
dobry den nemate nekdo rozkres nahradnich dilu na tuto pilu nebo part list ci jak se tomu dnes rika ¨dekuji mam tam par nesrovnalosti tak bych se stimto jich mohl dohledat
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika