Příspěvky uživatele - 106.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dicotex, 31.7.2014
takže až posekám můžu bez obav pustit??
Dicotex, 31.7.2014
Zdravím, ošetřila jsem trávník dicotexem. Zajímá mne kdy na trávník můžu pustit králíka, kvůli reziduím atd.
Odstranění starého trávníku, 14.7.2013
za 2-3 tydny
Mléčný zákal po použití modré skalice, 15.5.2013
Snižte PH na 6,8-7 (snížit můžete pomocí kyseliny chlorovodíkové HCL nebo kyseliny sírové).  Poté aplikujte tzv. vločkovač. (při vypnuté filtraci)  Pokud jste vodu bral ze studny, bude problém s velkým množstvím kovům, které... celý příspěvek >
Identifikace trávy, 8.5.2013
Beru zpět. Opravdu to bude lipnice, ale ne luční, ale roční viz Popis: Nevýběžkatá trsnatá tráva, často vytvářející poléhavé nepravidelné kruhy, může být ale také vystoupavá. Dorůstá až 25 cm výšky, stébla jsou nejčastěji zploštěla, lysá,... celý příspěvek >
Identifikace trávy, 8.5.2013
Lipnici mám v trávníku na jiném místě také, ale v tomhle případě bych řekl, že o lipnici nejde. Nevím jestli je to z fotek patrné tak to zkusím ještě popsat. V trávníku se vytvořilo několik kruhu s velmi jemnou uzkolistou a hustou světle zelenou... celý příspěvek >
Identifikace trávy, 7.5.2013 Obsahuje fotku
obrázek 3
Identifikace trávy, 7.5.2013 Obsahuje fotku
obrázek 2
Identifikace trávy, 7.5.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, potřeboval bych poradit s identifikací trávy a hlavně co s ní mám dělat? Minulý rok byla jen na jednom místě, letos je ovšem téměř všude. Vytváří takové malé ostrůvky, které mají světle zelenou barvu. Tráva je jemná s dlouhými stvoly.... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - sběr trávy, 16.9.2012
Děkuji za odpověď. Zkusím tedy také trávu nesbírat do koše. Najde se ještě někdo, kdo trávu do koše nesbírá a přesto má perfektní trávník? 
Vřetenová sekačka - sběr trávy, 10.9.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat majitelů vřetenových sekaček, zda při sekání sbírají trávu do koše nebo zda ji nechávají na trávníku? Zatím jsem trávu vždy sbíral, ale nyní přemýslím, že budu sekat bez koše. Sekám 2x-3x týdně. Na golfových... celý příspěvek >
Naviják na solární plachtu, 21.7.2012
74mm (viz. příspěvek výše)
Ledek amonný s dolomitem, 19.7.2012
Je lepší k přihnojování trávníku ledek vápenatý nebo ledek amonný s dolomitem, který obsahuje i hořčík? Nikde jsem se přesnou odpověď nedozvěděl. Někdo tvrdí ledek vápenatý a někdo zase ledek amonný s dolomitem. Lze míchat ledek vápenatý s... celý příspěvek >
Zeleny limec na steně bazénu, 12.7.2012
Kyselina chlorovodíková (solná) v drogerii 1L 30Kč. Nalijte do nějakého rozprašovače (neřeďte!) vemte gumový rukavice a něco přes pusu. Nastříkejte chvilku nechte a poté otřete houbou
Ako optimálne zavlažovať a hnojiť trávnik?, 3.7.2012
ano tak bych to zkusil a uvidíte, jestli se to zlepší + nezapomeňte pohnojit
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika