Příspěvky uživatele - 106.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektroventil z pračky, 20.4.2012
a jak docílit aby spínací hodiny ovládaly 3 ventily? 
Elektroventil z pračky, 19.4.2012
Lze použít elektroventily z pračky pro nadzemní závlahu? Popř. jaký typ a jak nebo čím je ovládat?? Někde jsem četl že to tak někdo měl, ale už si nepamatuju, kde jsem to četl. Můžete někdo poradit?
Hecht 514 nebo Brill RazorCut 38, 19.4.2012
nakonec jsem tedy zvolil Brill... snad bude dobrá. Díky za info
Nový trávník a v něm jetel, 19.4.2012
Předpokládám, že když seče vřetenovkou, tak pod nabo aspon na těch 20mm sečou. Jinak samozřejmě musí hnojit pak tento postup funguje...2 roky jsem již bez jetele
Nový trávník a v něm jetel, 19.4.2012
Jak často sečete? Stačí trávník přihnojit a sekat, sekat,sekat. Jetel pomalu ústoupí poté ještě můžete použít bofix. Tak jsem to udělal já.
Hecht 514 nebo Brill RazorCut 38, 15.4.2012
Ještě dodávám, že hecht má kovové šasi a je na kolečkách. cena 2000,- i s košem. Brill je plastová a dočetl jsem se, že někdo nebyl spokojen se zběrem trávy do koše. Tady je cena 3000,- bez koše. Tak nevím... Brill už je přece jen starý model ale... celý příspěvek >
Hecht 514 nebo Brill RazorCut 38, 15.4.2012
Můžete prosím poradit jakou vřetenovku? Hecht 514 Profi (novinka), výhoz vepředu (prý lepší), šířka záběru 46cm nebo Brill Razorcut 38, šířka záběru 38cm. Mám zahradu kolem 500m2. 
Vřetenové sekačky, 10.4.2012
Nemá někdo zkušenosti s vřetenovkama HECHT? Od 4/2012 mají novinku Hecht 514. Vypadá celkem dobře. Co na ni řikáte? Nevím jestli zakoupit Brill nebo Hecht (nižší cena)
Přepnutí větve po určitém čase, 9.4.2012
Nevíte někdo jak bych vyřešil problém s přepnutím na druhou větev (sekci)? Mám nadzemní zavlažování rozdělené na dvě větve. Potřeboval bych docílit aby se po 20min zalévání jedné větve automaticky přeplo na větev (sekci) druhou. Šlo by to... celý příspěvek >
Netkaná bílá textilie při zakládání trávníku, 29.3.2012
Musi se teda textilie pri zalevani sundavat nebo ne a za jak dlouho se ma sundat uplne? Dekuji
Jakou ruční vřetenovou sekačku?, 19.9.2011
můžete sem prosím někdo, kdo má ruční bezkontaktní vřetenovku (Brill, Gardena, AL-KO, Fiskars, Husqvarna, Bosch to je jedno) hodit fotky posekaného trávníku. Uvažuji že si nějakou taky pořídim a rád bych viděl, jak trávník vypadá po posekání. Děkuji
Třepení stébel, 23.8.2011
"sekání jen stylem přisekávání špiček"...to je příčina... pokud sekáte často a sekáte jen špičky rotační sekačka to nezvládne. Trávu nestříhá, ale kosí (v případě tupého nože žvýká) aby dokázala useknout jen špičky, tak by musel být nůž ostrý jako... celý příspěvek >
Seřízeni motoru Briggs/Stratton Intek, 15.8.2011
mám stejný problém s motorem B&S. Motor hrozně kouří, ale nechcípá. Vzduchový filtr zanešen olejem a spotřeba oleje veliká. Vyřešil jste to nějak??? nebo někdo jiný neví co s tím?? Díky
Kornatka travní, 11.8.2011
nejvíc požkozená místa jsem (suchou trávu) vyhrabal hráběmi a poté jsem Dithane aplikoval na celý trávník 20g na 100m2...po 14 dnech jsem aplikoval ještě jednou... ale výsledek se dostavil již po prvním postřiku!
Hnojivo, 5.8.2011
Dobrý den, leze kombinovat různé druhy hnojiv? Používám Trávníkové hnojivo Agro CS NPK+MgO 20-8-8+2 zbylo mi cca 4kg tohoto hnojiva a ještě mám 5kg hnojiva Expert trávníkové hnojivo proti mechu 14% N + 7% K2O + 18% S + 9% Fe. Na trávník potřebuji cca... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika