Příspěvky uživatele - 75.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solární technologie zkušenosti, 10.4.2012 Obsahuje fotku
Také připojím svoji solární realizaci, tedy prozatím jen test. Zakoupil jsem čerpadýlko a panel a běží to suprově a čerpadlo s panýlkem vyšlo na necelých 800,-Kč. Ideální řešení pro plastový rybníček nebo prokysličování v místech bez el.energie pro... celý příspěvek >
Rozmnožení karasů, 20.10.2011 Obsahuje fotku
Ano, ještě se vybarví, na foto je důkaz. Také jsme měli hejno o velkém počtu hnědých mláďat, a jsou teď 2 rokem. A je vidět, jak se postupně dobarvují.
Okysličovadlo, 5.10.2011
Já měl také tento problém a vyřešil jsem ho jednoduše a to nákupem solární panelu s čerpadle. Stačilo mi 1500,-kč a mám klid. Jen jsem musel čerpadlo obložit hrubým molitanem, aby ch jej nemusel tak často čistit :-) Prostě ráno když vyleze slunce... celý příspěvek >
Ryby trhají lekníny, 26.9.2011
Souhlasím, chtěl jsem poradit z vlastní zkušenosti a pak někdo napíše jako reakci takovou děsnou hrůzu. To může jen rybář, který ryby nechová, ale jen chytá... Fakt mě to rozčílilo, jen jsem nechtěl reagovat jako první a začít nějaký spor. To ne...... celý příspěvek >
Ryby trhají lekníny, 26.9.2011
Zdravím, také mi před 2 roky koi ožírali lekníny. Byl jsem stejně jako Vy zděšenej a litoval jsem lekníny... jenže jsem jaksi zapomněl politovat ryby. Vůbec jsem nepomyslel na to, proč to dělají, až po konzultaci s odborníkem jsem... celý příspěvek >
Filtrace - schválení, zavrhnutí, 23.9.2011
No, když to máte takto, pak se úplně nejříve ucpe ten molitan na tom fontánovém čerpadlu. To je jasné:-)
Filtrace - schválení, zavrhnutí, 22.9.2011
No zeolit dávám na 1m3 tak 0,5kg a uhlího tak 2 prodejní pytlíčky na jednu celou sezónu... Je to klasické balení, které se koupí kdekoli v e-shopu.
Založení jezírka, 22.9.2011
Nakonec to vyřeší nákup celého obdelníku a budou muset být přehyby, ale fiance jinou možnost také nedovolují:-) Není zač, rád jsem pomohl...
Filtrace - schválení, zavrhnutí, 22.9.2011 Obsahuje fotku
Ještě reálné foto filtru po zabudování do země.
Filtrace - schválení, zavrhnutí, 22.9.2011 Obsahuje fotku
Doporučuji z vlastní zkušenosti dát hned do první části za přítok filtrační kartáče. Osvědčili se mi nejlépe, dokonce víc než samotný vortex. Kartáče na sebe úžasně vážou a snadno a rychle se vyčistí, pouhým vyndáním a zatřepáním v kýblu. Pak je zase... celý příspěvek >
Založení jezírka, 22.9.2011
S tím to Vám mohu pomoci nechal jsem si nedávno počítat položení folie 1mm již na připravenou geotextílii. A za samotné vaření bylo počítání 100,-Kč/m2 bez DPH. Víc asi nepomůžu:-)
Zazimování jezírka, 20.9.2011 Obsahuje fotku
Ano, plovák používám již 3-rokem, dříve jsem prosekával led každý den, ale pro rybky to není dobré. Tak jsem jednou myslím v Hornbachu objevil plovák cca 250,-Kč a ten používáme dodnes. Jednoduché a elegantní řešení, ryby neuhynuli nikdy (tedy i díky... celý příspěvek >
Koi se vytřeli, 13.1.2010
Dobrý den,  samotný výtěr ryb není ještě výhrou a známkou kvality vody. Ryba se může také vytřít při změně prostředí. Znám spousty nadšených rybářů, kterým se ryby vytřely po zakoupení. Ale téměř vždy to bylo způsobeno změnou vody, to byla... celý příspěvek >
Filtrace, čerpadlo atd, 6.8.2009
Také zdravím a chtěl bych se připojit k tomuto tématu. V loni jsem vytvořil jezírko délce 7m a šířce 5m a největší hloubce 1m (asi 2/3 plochy, zbytek různě mělčí vrstvy). V jezírku mám 8 koi, 6 shubunkin a 2 karásky. S objemem průtoku vody souhlasím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika